Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik adni egy szülésért?

Mennyit illik adni egy szülésért?

Figyelt kérdés
Közép kategóriára gondolok nem a 100.000ft-os borítékra :) 40.000ft ami még beleférne.Szerintetek? Annyira agyalok rajta hogy megmerjem-e fogadni hogy nem gáz-e hogy ennyit tudok adni
2016. jún. 4. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is 40.000 tervezek, császárért. Az enyém nem kér pénzt, nem mond összeget. Én ennyit fogok adni.
2016. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennek a dokinak a weboldalán is csak a terhesgondozás ára van feltűntetve maga a szülés ára nincsen.Kislányomat anno ő nála szültem ügyeletben volt de nagyon megszerettem most megszeretném de akkor ez emberséges összeg megnyugodtam :) köszike :)
2016. jún. 4. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy százast szoktak általában adni, 50. ezer alatt ált. kevesellni szokták. Persze attól is függ, sima vagy császár.
2016. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan orvos, aki a felfogadásánál eleve közli, hogy ennyi vagy annyi. És ha mond egy számot, az biztos nem 40 lesz. De te tudod. Én ebben az esetben inkább szülnék ügyeletesnél és a babára költeném azt a pénzt.
2016. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát, szerintem sajnos kevés :( és szomorú, hogy kevés, mert nem kevés pénzt fizetsz ki addig is gondolom, a terhesgondozásért. Kérdezz meg esetleg más anyukákat, akik hozzá járnak, hogy mit tudnak a tarifájáról. Mennyi amúgy a terhesgondozás nála?
2016. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Győr. És a többi dokinak is 40 - 50 körül szoktak. Aki Veszprémben megmondta hogy ő 150.000-es doki, az szabadságvesztést kapott és vagyonelkobzást.
2016. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Első szintén Győri vagyok :) Tegnap írtam a dokinak de már szülést nem vállal :( Probléma megoldódott...másnak meg nem szeretnék fizetni,neki is csak azért mert anno ő volt ügyeletben mikor szültem és hihetetlen rendes,kedves volt,meg most uh-n is.... de hát :( még ott a remény hogy ügyeletben vagy műszakban lesz amikor megyek xd
2016. jún. 5. 05:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Megírod priviben ki nem vállal már szülést?
2016. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem Budapest és környéke akkor elég a 40.
2016. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
elnézést az értetlenkedésért, de ez most ilyen "zsebbe" pénz, nem hivatalosan?
2016. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!