Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37. Hét végleg elvesztem a fejem?

37. Hét végleg elvesztem a fejem?

Figyelt kérdés

Sziasztok anyucik. 37. Hetes terhea vagyok. Szoval ez a 3 terheségem. Nem tudom kinek mennyire ismerös a dolog de a 2. Baba utan magambafordultam csapkodtam azt hittem megzavarodom. Szoval most kezdödik. Tegnap felkelni sem volt kwdvem. Egész nap dühöngő örült vagyok. Ugy érzem végem van nem akarom a babàt sem szoval elég zavaros. Utalom magam a helyzet miatt stb.

A dologot meg tetözi hogy a draga parom meg is csalt. Szoval összejöttminnden.

Tiszta bolond lettem. Segitsetek tanàcsal hogyan tudnàm tultenni magam a dolgom.


2016. jún. 10. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem akarod a babát, miért tartottad meg? Pláne egy olyan kapcsolatba, ami eleve nem jó, ha a párod megcsalt?! Nem is értelek. Természetes, hogy megzavarodsz, előbb kellett volna gondolkodni.
2016. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem férre értettél valamit. A pàrom igen megcsalt persze. De a babàt akartam. Szoval most vannak gondolataim igen. De ez elmulik nem mindig van igy.
2016. jún. 10. 14:01
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Szia, ha a 2. terhességed után így kivoltál, akkor miért vállaltál 3. babát?? Szegény baba már most érzi a pocakodban a feszültséget, úgyhogy nagyon gyorsan kérj segítséget a védőnőtől, mert sokat árthatsz neki már úgy, hogy még meg sem született. Mi van a másik két gyerekeddel? Ők sem terelik el a figyelmed eléggé?

A párodról inkább nem írok semmit... Ez még egy külön harc lesz, de most félre kell tenni, mert a baba a legfontosabb, hogy ő nyugodt környezetbe szülessen és mindent megkapjon, amire szüksége van, főleg egy nyugodt anyukát.

Koncentrálj most kizárólag a gyerekekre és a születendő babádra, hiszen ők még olyan picik és ártatlanok, semmiről nem tehetnek, ha most pokollá teszed az életüket a te depressziód és a párod viselkedése miatt, egy életre nyomot hagy bennük. Foglald le magad a gyerekekkel, pihenj amennyit tudsz, igyál citromfű teát módjával és zárjál ki minden rosszat az életedből. Ez kötelességed a baba miatt, hiszen te vállaltad, nem ő akart a világra jönni.

2016. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Csodálkozol? 3 gyerekkel, hűtlen férfivel, én is becsavarodnék. Vagyis nem, mert el sem engedném a dolgot fajulni ennyire.

Nem tudok érdemben nyilatkozni, de a megcsalást te lenyeled, és minden megy tovább, csak szülöd a gyerekeket, és ennyi? Sajátos élet felfogás, az biztos.

2016. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató válaszokat. Ismét jol megkaptam csak egy jo szot nem.. perszemert én vagyok a hibàs. Mindegy. Senkinek sem kivanom ezt.
2016. jún. 10. 14:11
 6/16 anonim ***** válasza:
3%
Miért ki a hibás? Talán mi a sanyarú sorsodért? Inkább építkezz a kritikákból, és gondold át az életedet a 3 gyermeked miatt!
2016. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az életem jo volt és szép. Kb 2 hete összeomlott nem is tudom miért kiirtam ide. De ugy làtom itt olyan anyak vannak akik boldogan élnek és nem tudjàk elképzelni hogy vam màsképp is. Mindegy ne is akarjàtok.
2016. jún. 10. 14:19
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Hiába vársz együttérzést és sajnálkozást, mert itt már nem csak rólad van szó, hanem 3 ártatlan kisgyerekről, akiknek ilyen környezetben kell nevelkedniük.

Egy felelősségteljes anya nem tesz ilyet, oda szül 3 gyereket, ahol biztonság van és nyugalom.

Ha te a 2. baba után megzavarodtál, hogy mertél még egyet vállalni? Miért?

Sajnálom, hogy a párod ilyet tett, nincs mentség rá. Most milyen a viszonyotok? Mostanában csalt meg, vagy régebben?

Nagyon erősnek kell lenned és szedd össze magad, mert ha elhagyod magad, egyre mélyebbre kerülsz csak ebben a lelki zűrzavarban, amit te is és a gyerekek is nagyon meg fognak sínyleni.

Van segítséged? Szülők, testvér, barátnők, családból bárki? Kérj segítséget és mindig az legyen előtted, hogy a kicsik ebből ne sokat lássanak, halljanak. Ne gondold azt, hogy te már senkinek nem fogsz kelleni, legyen önbizalmad és tudasd a pároddal, hogy akár 3 gyerekkel is lábra fogsz állni és új kapcsolatot keresni, ha nem szedi össze magát.

Neked most a legnagyobb nyugalomra van szükséged.

Sajnos én a 2. terhességemet nagyon nagy veszekedések és cirkuszok közepette csináltam végig. Nagyon sokat sírtam és ez a babámon is meglátszott. Olyan sírós ölbe baba lett, hogy 10 hónapig ne tudtam lerakni. Ha felemeltem kicsit a hangom, zokogott. Nekem ez annyira fáj, hogy neki így telt a pocakomban az a 9 hónap, bár vissza tudnám csinálni. Utána kín szenvedés volt a sírós babámmal minden egyes nap, de tudtam, hogy én vagyok a hibás, amiért ilyen lett. Ha nyugodt lettem volna, ő sem lett volna ilyen, ez biztos.

2016. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden szép és boldogság másoknak sem. A sarkadra kell állni. Én egyedülálló anya vagyok, nekem sem könnyű, vannak nehezebb napok. A gyerekeket nlzd, meríts erőt belőlük, a férjedtől válj el, mert aki egyszer megtette...
2016. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom az fel sem merült benned, hogy a párod miattad is olyan,amilyen? Esetleg válassz más látószöget az életedhez a saját és a gyermekeid érdekében. Ettől függetlenül a férjed viselkedésére sincs mentség.
2016. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!