Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet venni felnőtteknek...

Hol lehet venni felnőtteknek pelenkát, arra az esetre ha a magzatvíz elkezd folyni és a kórház min.45 perc?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Gyógyszertár?
2016. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Bármelyik gyógyszertárban.
2016. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Gyógyszertár, vagy drogériában is lehet kapni nagyobb méretű inkontinencia betétet. Pelenka nem kell ehhez, ennyire nem fog folyni.
2016. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Dm-ben vettem, inkontinencia bugyipelenkát. Vegyél mindenképp, inkább ne teljen meg, minthogy ne legyen és locsogjon az autó. Meg szülés után is jó lesz mikor ömlik a vér, nyugodtan tudsz feküdni benne az ágyban, nem kell aggódnod, hogy elcsúszik.
2016. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Mi az, hogy nem fog folyni annyira??? Belőlem ömlött, még jó, hogy a szülőszobán voltam már! Több liter jött ki és csak folyt és csak folyt.
2016. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Gyógyszertár, gyógyászati segédeszköz, drogéria.

Választhatod a dizájnos tena discret-et, de a noname is jó.

Nekem kellett, ömlött. Jó volt a vérzésre is, kényelmes.

[link]

2016. júl. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Dm, hipermarketek, gyógyszertár, jófogás. Nekem magzatvízhez nem kellett egyszer sem, alig folyt ki valami, nem tudom hova lett. De szülés utánra baromi praktikus, érdemes beszerezni.
2016. júl. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi! hu tenyleg nem olcso...de mindenkepp veszek.
2016. júl. 15. 06:23
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó, én csak jótanácsként írtam, de akkor ezt is pirosazzátok le, agyhalottak :D
2016. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
mondjuk a kocsiba elég az ülésre nylon és rá egy öszehajtogatott fürdőlepedő... nem tudom... nekem, amikor elfolyt a magzatvíz, ha még akkor fel kellett volna húznom egy ilyen vacakot, tuti azt mondom, hogy hagyjuk inkább a fenébe ezt az egész születősdit.
2016. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!