Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap mehetnénk haza de azt...

Holnap mehetnénk haza de azt mondta a doktornő hogy a crp a maximum 5 helyett 6.5 és a holnap reggeli vérvétel dönti el mehetünk e?

Figyelt kérdés

Mi okozhatta? Nagyon magas ez a 6.5?

Akinek ennyi volt vagy hasonló érték mikor mehettek haza?


Nagyon vár már minket haza a 2 nagyobb gyermek :(



2016. júl. 20. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiamnak 32 volt 2 nappal szuletése után. 5 napig antibiotikumot kapott infúzióban. Nagyon rosszul érintett, de hidd el, ha azt mondják maradnotok kell, jobb ha kezelik, nehogy otthonról kelljen visszarohanni esetleg sokkal súlyosabb állapotban. Kitartást!
2016. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze ez nem kérdés hogy ha kell maradunk. 1.5 naposan volt neki (ma reggel) 6.5. Holnap újabb vérvétel ha lemegy akkor mehetünk haza ha nem akkor antibiotikumot kap amíg rendbe nem jön.
2016. júl. 20. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ennyi volt, egy hét antibiotikum járt érte. Szülés közben kapott tüdőgyulladást-nem kaptam antit, mikor elfolyt a magzatvíz, és csak sokára indult meg a szülés.
2016. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Benn kellett maradnotok a kórházban 1 hetet?
2016. júl. 20. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, persze - a gyermekkórházba kerültünk.
2016. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, na mi lett veletek?Ha megnyugtat, nekem 10 hós a lányom, és születése után 16 lett a crp értéke.Egy nappal maradtunk tovább, mint eredetileg, 3 nap antibiotikum kúra után jöhettünk haza.Csütörtökön született, pénteken már kapta a az antibiotikumot, és hétfőn már haza is engedtek.
2016. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaa, és volt ott akinek 40 felett volt ez az érték, mégsem volt nagy baj a babával, nekem a 16ra is azt mondták nem vészes.
2016. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!