Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Melyik egyszerhasznál...

Anyukák! Melyik egyszerhasználatos, eldobható bugyit ajánlanátok inkább szüléshez ill. az azt követő napokra?

Figyelt kérdés
Van a Tena lady inkontinencia betét tartó, sokkal sűrűbb szövésű nadrágfazon, vagy a pl. Brendonban kapható hálós, lazább szövésű. Melyik a kényelmesebb? Nyári szüléshez ami tart jól, de azért mégsem melegít annyira. És milyen betétet használtatok az erős vérzéshez szülés utánra, meg vajúdás idejére a magzatvíz felfogására? Köszönöm annak aki válaszol!

2016. júl. 21. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én vettem 3 féle eldobható bugyit, mindháromból akkora volt rám a legkisebb méret, mint egy sátorlap. Az tuti, hogy semmit nem tartott volna meg. Kicsi vagyok, de azért nem extrém szinten, 156 cm61 kilóval mentem szülni. Végül amúgy elég volt egy sima intim betét is (császároztak és ki is takarítottak rendesen, gondolom ezért), úgyhogy nem is volt szükség extra bugyira sem. Nem egy nagy összeg, úgyhogy tehetsz egy próbát, de ha vékonyabb vagy, próbáld fel, mielőtt elvinnéd csak azt :D
2016. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!