Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki szülés óta szenved ovulációs fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Szules utan hamar visszatert a mentruaciom, azota kozepidos fajdalomtol szenvedek. Minden ovulacio iszonyatos gorcsokkel jar, még a mensis gorcsoknel is kellemetlenebb. 3 honapja ez van. Volt mas is igy? Fordultatok nogyogyaszhoz?
2016. júl. 22. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is így van de azért nem veri a menzesz körüli görcsöket. Úgy értem annyira nem erősek. Viszont soha nem volt ovus fájdalmam, még mikor figyeltem sem. Most meg szabálytalan ciklus mellett is pontosan tudom mikorra várom az ovus fájdalom miatt. Nem tudom mennyire normális, nekem 7 héttel a szülés után jött meg először de már 5 héttel utána biztosra vettem, hogy meg fog jönni, annyira görcsölt a hasam. Aztán kiderült csak ovu idő lehetett. (5 héttel szülés után mondjuk őszintén kétlem, hogy gyakori az ovuláció, azért lehet nem rendeződtek vissza a hormonok addig). Szóval azóta is van minden ciklusban, csak az első 1-2 ciklustól enyhébb. 10 hónapja lassan, hogy szültem.
2016. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es nem gondoltal ra h megnezesd magad nogyogyasszal? Azt olvastam h ennek a kialakulasanak a hattereben akar ciszta v endometriozis is allhat. En emiatt mindenkepp megnezetem magam hamarosan. Allitolag a hormonalis fogamzasgatlo tablettak enyhitik a gorcsoket de en nem szeretnek ilyesmit szedni.
2016. júl. 22. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Vagyok. Középidőben olyan fájdalmaim vannak, hogy szűkölve közlekedek, a férjem támogat ki a wc-re és a kádból is kiszed-szóval szenvedek. A nőgyógyász tanácsára túl vagyok egy 3 hónapos barátcserje-kúrán, amitől egy picit elviselhetőbb lett, de ovu körül folyamatosan szednem kell Cataflamot.
2016. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem éreztem az ovulációt az első gyerek előtt. Szülés után viszont minden hónapban, azt nem mondom, hogy nagyon fáj, de érzem. A második után még erősebb lett, most kezd múlni, 4 éves.
2016. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelen.

Elotte is ereztem neha, szurast az adott oldalon. Ez most olyan fajdalomma fokozodik, hogy lesugarzik a combomba, ami eddig nem volt. Picike verzes is van, ez is elofordult elotte. 14 honapja szultem. Nem hiszem, hogy koros, fajdalomcsillapito nelkul birom, mert csak par orat tart.

2016. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem kb 2 napig faj, hirtelen gorcsok fotmajaban tor ram,illetve van egy mensiszeru gorcsos erzes is folyamatosan. Nem szeretnek mostantol fajdalomcsillapitokon elni még ebben a par napban sem, de egyelore nem tudok jobbat..a gyerekre se tudok figyelni,vigyazni mert csak fekszem a kanapen es drukkolok h hamar elmuljon..:S
2016. júl. 22. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is 2 napig tart az ovulácíós fájdalom, ebből egy fél nap kb elviselhetetlen.Alig tudok járni, mert az adott oldalon lévő lábamra nem tudok ráállni. 2,5 éve szültem, pár hónapja talán enyhült kicsit a fájdalom. Gondolkoztam, hogy orvoshoz kellene menni, de még nem jutottam el. Viszont szülés óta nekem a menstruáció nem fáj egyáltalán.
2016. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok, mert csak kb fél óráig érzem, szerencsére nem minden hónapban és mensikor egyáltalán nincsennek görcseim.
2016. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!