Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki a 41. hétben?...

Van még valaki a 41. hétben? Hogy birjátok a várakozást? Van ötletetek mitöl lehetne kicsit megsürgetni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 12:33
 1/8 anonim válasza:
Málnalevél tea. Málna.
2016. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szex
2016. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Anno a kiírt dátum másnapján mentem vizsgálatra. Az orvos mondta, hogy hát, ha nem indul be, akkor a 41. betöltött héten befektetnek, addig 2 naponta NST, stb...

Ott nagyon határozottan mondtam, hogy NEM. A gyerek már nem profitál abból, ha bennem van, nekem is mindenem fáj, eszem ágában sincs túlhordani, valamit machináljon.


Jó, megnézi, mit tehet. Meg is lepődtem, mert az amúgy finom mozdulatokkal dolgozó orvos elég durván vizsgált meg. De mondta, hogy sajnos, még zárt minden, két nap múlva ismét megpróbálja, addig legyek türelemmel.

Csüggedten hazamentem, majd pár órával később elfolyt a magzatvíz, rá 5 órára megszületett.


Amikor beért az orvos, kacsintva annyit mondtam, hogy "köszönöm a segítséget", ő szerény mosollyal mondta, hogy "szívesen".

Nem került többet szóba, nem is tudom, hogy pontosan mit csinált, de valamit a méhszájnál megbütykölt, ami rásegített a szülés beindulására. Eszközt is használt, elképzelhetőnek tartom, hogy talán a burkon próbált repeszteni, de mivel nehezen ment, vagy nyomta a baba feje, nem erőltette tovább.

2016. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:DDDDD igen, ilyenkor valami kis segédeszközt betesz a két ujja közé, amit amúgy Te sose veszel észre. Nekem is így csinált, csak én 2 ujjnyi voltam és egyből meg is repedt a burok.
2016. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szex, forró fürdő, tonic, talpmasszázs
2016. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is igy voltam, de sajnos nekem semmi nem segitett, vegul csaszarmetszes lett belole. Az orvos nekem a hosszu setakat ajanlotta.
2016. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, véletlen-e vagy hatásos volt,de mi a férjemmel kedd este elmentünk egy jó hosszú sétára (ameddig bírtam), szerda délelőtt kezdtek rendszeres jóslóim lenni, és csütörtök délelőtt megszületett a kislányunk (40+6 hétre). :)
2016. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bábakoktél segített.
2016. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!