Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes vinni tápszert a...

Érdemes vinni tápszert a kórházba?

Figyelt kérdés

Tervezek szoptatni, de ha esetleg nem menne, nem szeretném, hogy ott sírjon szegény 3 napig, mert esetleg nem adnak a nővérek...

ha érdemes, milyet vigyek?


2016. júl. 31. 18:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Meg este küldtem neked priviben :)
2016. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
köszi, már csak utána olvastam :)
2016. aug. 1. 11:18
 23/31 anonim ***** válasza:
51%
Az a legszomorúbb, hogy hiába adok négy gyerekesként tanácsot ha jól számolom összesen tíz évet szoptattam és rengeteg a tapasztalatom, csak és kizárólag az egy (első) gyerekesek véleményére adsz. Semmi mást nem fogadsz el. Tápszerezni akarod? Tedd azt. De akkor ne írj ki kérdést és magyarázd el a kórházban ezeket azoknak, akikre tartozik.
2016. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

NEM!!!akarom tápszerezni. DE sajnos itt olyan a kórház, hogy üvölthet a gyerek napestig, NEM adnak neki! És ha ne adj isten nem lesz tejem, valamivel csak meg kell etetni azt a szerencsétlen gyereket! Sajnos fel kell rá készüljek, a családban szinte senki sem tudott szoptatni, és nem akarom hallgatni, hogy sír!

Plusz itt mindenki azt írta, hogy 'úgyis adnak' 'a csecsemősök fel vannak erre készülve' stb. A kérdésem alapja pedig az volt, hogy nálunk NEM adnak. Nem tehetek róla, ha nehéz a felfogása...

2016. aug. 1. 12:49
 25/31 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, Bp. II-es számú klinikán szültem 7 éve. Tápszert nem adtak. Sírt a babám, egy másik anyukával mentünk kérni cukros vizet(!!!), mert csak azt adtak, de azt is úgy, hogy erőltessük a szoptatást. A lányom nem tudott/nem akart szopni, mivel nagyon rövid a mellbimbóm. Amit a kórházban lehetett kapni bimbóvédőt, egy rakat $zar volt. Tejem nehezen indult be, 3 hónap után meg már nem is volt, hála az "erőltessük" mentalitásuknak, de hogy helyesen hogy kell, mi a gond, azt senki nem mutatta meg, első gyerekesként meg fogalmam nem volt semmiről :(


Most máshol fogok szülni, Avent bimbóvédővel + mellszívóval megyek a kórházba, és remélem a legjobbakat.

(Az Aventessel tudtam szoptatni, csak addigra kevés volt már a tejem.)

2016. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
50%

23-as, mondd a 4 gyereked közül hánnyal töltöttél 5 napnál többet kórházban azért, mert semmi tejed nem volt, a baba a melledbe üvöltött, fogyott, kék fényezni kellett?


Szerinted mi segíti a tejtermelést?

Az, ha egy nehéz szülés után semmit nem tudsz pihenni?

Az, ha a gyerek végigüvölt minden éjszakát a mellddet rángatva? Nem "cicizik", hanem bömböl az üres melledbe?

Az, ha csecsemős megalázó módon gyömöszli a melledet, hogy megbizonyosodjon, tényleg nincs mit és még akkor se akar adni?

Az, ha az üvöltő gyerekkel már harmadjára sétálsz át a csecsemőosztályra a sírás szélén, hogy essen már meg a szívük?

Az, ha a vénlány adjunktus megfenyeget, hogy a gyereket nem engedik ki (miközben téged igen), mert tovább fogy, de pótlás nincs?


Csak jóval azután lett tejem, hogy hazaengedtek és végre megszabadultam a stresszes környezettől és kialudtam magam.

2016. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
26 köszönöm, meg persze a többieknek is
2016. aug. 1. 16:59
 28/31 anonim ***** válasza:
53%

Az én fiam súlya speciel azért esett, mert besárgult és sokszor felébreszteni nem lehetett, hogy egyen.

Semmi másért. Amúgy etették rendesen, mikor még nem volt tejem. Sőt, nagyon nagy segítségemre voltak abban, hogy legyen is tejem!

Kár volt lepontozni amúgy!

2016. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
53%
En speciel azon sem csodálkozom, h a mai magyar eü állapotok mellett valaki megkérdőjelezi, h van-e tápszer a kórházban, hozzáállás ide vagy oda...
2016. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
most komolyan. felnőtt nők vagyunk. mégis, miért olyan nehéz, mit nem lehet azon megérteni, hogy itt NEM ADNAK tápszert?
2016. aug. 1. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!