Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek faros babája volt, a...

Akinek faros babája volt, a császárt mikorra programozták? Programozták egyáltalán? 2. baba lesz. (Esetleg sote II-n volt így valaki? )

Figyelt kérdés
Természetesen az orvosomat fogom megkérdezni, de amíg nem megyek hozzá, addig is kiváncsi vagyok, hogy zajlik.
2016. aug. 5. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sote 2, Lintner, 38+3-ra (dátumot közösen választottuk ki, a hét adott volt a doki által)
2016. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. babám volt faros, és a dokim faros szülést tervezett, de a 39. hét közepén megfordult.

Erre egészen a vajúdásig van esélyed, én kérném, hogy várjunk a császárral, amíg beindul a szülés.

2016. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Első, Neked indították? Úgy tudom nem szeretik, de én szeretném a baba miatt..
2016. aug. 5. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Lábtartásos farfekvés volt, így fel sem merült, hogy nem császár lesz, Uzsokiban, programozták, 39.hètre (37+2nèl feküdtem be 180as vérnyomással)
2016. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!