Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sztk alapon szülő kismamákat...

Sztk alapon szülő kismamákat kérdezném? Szülhetek másik kórházban, mint ahova tatoznék?

Figyelt kérdés
Baycsyba tartozok de szt. Imrében szeretnék szülni. Szerintetek? Tapasztalatok azoktól akik nem a magán dokijukkal szültek?
2016. aug. 11. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem utolsó pillanatban vagy, akkor elküldenek oda, ahová tartozol.
2016. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első írta jól. Nincsen szabad kórházválasztás. Ha csak nem az utolsó pillanatban vagy akkor átirányítanak a területileg illetékesbe.
2016. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a Szent Imrében akartam szülni, pedig nem oda tartozom. SOTE II-be kellett volna mennem. Bepróbálkoztam. Időpontot kértem nst-re, mondtam, hogy nekem ez van közelebb és itt szeretnék szülni. Senki nem kötekedett. Nst-n magas volt a vérnyomásom, felküldtek, hogy feküdjek be. Ott se kötekedtek. Fogadott orvosom nem volt.


Szóval szerintem próbálkozz be nst-n, ott kérdezték hol akarok szülni és mondták hogy menjek fel, nézzem meg mi hol van. Aztán ha körbenézel, akkor ott meg tudod kérdezni. Veszteni nem vesztesz vele.

2016. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ott szülsz ahol akarsz. Nem fognak elküldeni.
2016. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 12. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az azért nem igaz, hogy ott szülsz, ahol akarsz, ha nincs orvosod. De megkérdezni meg lehet. Esetleg ha mondod, hogy nem itt laksz, de állandóan a környéken vagy, itt dolgozol stb duma, akkor talán...
2016. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!