Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a kiírt dátum után szült,...

Aki a kiírt dátum után szült, hogy viselte a "túlhordás" napjait?

Figyelt kérdés

Semmi jóslóm nincs, ki vagyok tágulva 2222 re, doki még vár, aztán indítaná pár nap múlva.

Nem szeretnék indítást. Őszintén nem hittem volna, hogy a nem indul be magától, vagy, hogy nem a kiírt előtt születik, minden kb velem egy időben kiirt kismama ismerős megszűlt már.

Nem is az hogy kényelmetlen már, hanem lelkileg nehezen viselem. Most tényleg időpontra bemegyek, hogy megindítsák, ez nekem olyan rideg, természetellenes érzés? Mitől nem jönnek a fájások? Persze az egészsége a legfontosabb, de ezt a rossz érzést, nem tudom leküzdeni.


2016. aug. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd megőrültem! Első gyerek 41+2-re született, második 41+1-re és utolsó napig totál zárt voltam nulla jóslóval és keményedéssel. Minden házi praktikát bevetettem a bábakoktélon kívül, de azt hiszem mindkét esetben az segített, hogy "megnyugodtam". Elsőnél akkor indult be, miután megbeszéltem az orvossal, hogy kicsit még várhatunk a kórházba fekvéssel, mert uh szerint kisebb a baba (tuti nem fogant később), másodiknál belenyugodtam, hogy hétfőn indítanak (jó dátum volt, gondoltam legalább jó szülinapi dátumja lesz), vasárnap megszületett magától.

Szerintem próbálj lazítani, fejben elfogadni a helyzetet, sétálj, szexelj, edd a fahéjat, gyömbért, grapefruitot, narancsot, szegfűszeget és hátha segít. Drukkolok, hogy megszülessen magától!

2016. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Idegesen!A doki közel 1 hetet szeretett volna várni,egy hétfői napra voltam berendelve a kórházba.Aztán vasárnap hajnalban beindult természetes úton,otthon.Így tulajdonképpen 4 napot töltött benn pluszban a babám. :)


Nem volt semmi előjele a szülésnek,csak fájdogált "valami" a méhszájam környékén,hol előjött,majd elmúlt.Végül éjfél előtt egy kis adag magzatvíz távozott,majd hirtelen jöttek a fájásaim,a nagy semmiből.(aztán 1,5 óra múlva meg is lett a kisfiam) Nem gondoltam,hogy magától elindulnak a dolgok.


Ne csüggedj,lehet,hogy még ma este megérkezik a babád!

Tudom,tudom,én is sokszor hallottam ezt az utolsó napokban,de így utólag...tényleg egyáltalán nem úgy nézett ki,hogy bármi történik az indítás előtt.És tessék... :)

2016. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul. Igaz csak 2 nappal hordtam túl, de kb. 20. héttõl alig bírtam felkelni, annyira fájt a derekam. Ez a 30. hétre odáig fajult, hogy éjjel felébredtem, ha meg kellett fordulnom és gyõzködni magam, hogy sikerülni fog. Kicsit mozdultam és majd megõrültem úgy fájt.

Nekem talán az segített, hogy sexeltünk férjemmel és különös gondot fordított a mellbimbóimra, doki mondta próbáljuk ki, hátha... 2111re voltam reggel kitágulva, sex dél körül, fájások 2 körül, este 6ra 5 percesek, 7re beértünk kórházba, aznap este 11re megszületett a kislányunk . Elsõ szülés volt, elég gyors.

Férjem szerint még azért születhetett aznap, mert: vizsgálat elõtt a folyósón mondta másik orvosnak az orvosom, hogy egész nap nem ér rá, este pihenne, de gyermekünk úgy gondolta, hogy nem pihen a doki este:) Legyen terved, hátha...

2016. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40+5-re szültem, már megvolt az időpont, hogy másnap befektetnek, meginditják, de azért a doki mondta, hogy próbáljak meg jó sokat sétálni, lépcsőzni, és szexelni...utóbbit nem akartuk, de sétáltam egy óriásit, elmentünk fagyizni, már a séta végén is éreztem, hogy keményedik a hasam rendesen. Ráadásul a másodikon lakunk, szóval még a lépcsőzés is megvolt. Megindult magától éjjel, másnap reggel meg is lett a kislányom, bár oxit igy is kaptam, annak ellenére, hogy rendesen tágultam...mondjuk akkor nem zavart, eléggé sietett a kishölgy, nagyon hamar meglett. :)
2016. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nagyon jól :) reggel felkeltem, elmentem ctg-re, akkor mondogatta a doki, hogy szülni kéne, így mikor hazaértem kipróbáltam valami praktikát, majd elkönyveltem, hogy még nem akar megszületni, én meg nem vagyok kész egy szülésre :)

igazából nagyon nem akartam átélni azt a fájdalmat, ezért toltam magam előtt. na de egyik nap azt mondta az orvosom, hogy holnap így vagy úgy, de szülünk, nem várhatunk tovább. én bepánikoltam, egész nap jöttem-mentem, majd nagyon későn feküdtem le, rá 10 percre, mikor végre lenyugodtam és becsuktam a szemem, megrepedt a burok :D

na akkor még volt egy kiakadásom, mert nagyon fáradt voltam, éjszaka volt, kimerült voltam, nem akartam alvás nélkül szülni :D de így is megszületett, bár tényleg nagy erőpróba volt ennyire fáradtan, de persze érte megérte, hatalmas a szerelem, itt szuszog rajtam :)

kitartást neked!!! :)

2016. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 40+6 hétre szültem,már nagyon nehezen viseltem, főként lelkileg. Mindenki megszült már az ismerősök közül,aki akkorra volt kiírva. Szerdán mentünk be a kórházba ebéd után rendszeres fájásokkal,ott kiderült,hogy még csak jóslók (1.baba,nem tudtam biztosra),de már nem engedtek haza,mert túlhordtam. Csüt.reggel vittek szülni,indítani akarták,előtte csináltak egy nst-t,és közben elfolyt a magzatvíz...nagyon örültem :) ez volt 7kor, 10kor már a kezemben volt a kislányunk :)
2016. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Màr nagyon rosszul voltam fizikailag és lelkileg is. Óriàsi pocakom volt, a làbam, kezem, hasam folyamatosan zsibbadt. 41+4-re szültem, indítani kellett. Nem éreztem rosszul magam, amiért így alakult, alig vàrtam, hogy a kezemben foghassam a Kisfiam, màr nem érdekelt semmi. A Kisbabàm majdnem 4 kilós volt, én pedig alapjàraton alig 50 kiló, terhesen is csak 62. Szóval nem sikerült megszülni, császár lett a vége.

De tényleg nem érdekelt már akkor semmi, annyira akartam, hogy ott legyen velem Ő. Szerencsére egészséges óriàsbébim született :)

2016. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 41+3, és nagyon rosszul. Óriási hasam van, állandóan keményedek, görcsölök, most már 4 hete telnek így a mindennapok. A doki nem akarja indítani a 42. hétig. Lelkileg és testileg is teljesen kikészültem, elfáradtam már.
2016. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!