Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléssel kapcsolatos kérdés....

Szüléssel kapcsolatos kérdés. Bővebben lent. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 hetes kismama vagyok, első babámat várom. Igazából nem félek magától a szüléstől (remélem természetes lesz, mert a császártól viszont rettegek,ahogy minden műtéttől...), de nem tudom, hogyan készülhetnék fel rá, hogy "kibírjam".

Nagyon nagyon alacsony a fájdalomküszöböm,nem birom a szike / olló látványát sem elviselni, sem a tűket :(

Az összehúzódásokat biztosan bírni fogom, addig nincs gond, még nem vágnak/varrnak. Na az utóbbiak gondolatától vagyok rosszul már előre :(

Ki hogy élete meg a szülését, és a gátmetszést/varrást? Tényleg annyira szörnyű, mint ahogy egyesek leirják itt? Irjatok le mindent őszintén légyszi, fel szeretnék készülni mindenre, nem akarom, hogy bármi is váratlanul érjen!

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

24/N



2016. aug. 17. 14:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%

Valaki írta a hasba könyöklést.


Könyökölni (amúgy igazi, való formájában) nem szabad(na), csak tartani a baba hátsó részét, hogy két nyomás között ne csússzon vissza. A valódi, erős nyomás sérülésekhez vezethet, ezért ezt nem szabad(na) hagyni.

2016. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnél valódi, nem rózsaszín habos szüléstörténeteket olvasni, akkor ezt az oldalt javaslom: [link]
2016. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én írtam a könyöklést, akkor már kint volt a baba, viszont a méhlepény még nem.
2016. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!