Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros szulés Baja városban?

Csaszaros szulés Baja városban?

Figyelt kérdés
Baján szult mar innen valaki csaszarral? Tenyleg sok a szovodmenyes nő a hanyagsag miatt? Valoszinuleg ott lesz csaszarom, nagyon nagyon tartok tole es a szovodmenyektol. Bunko orvosoktòl!
2016. aug. 18. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Engem is ott császároztak és minden rendben volt. A hegem meg alig látszik már,olyan szépen összefort. Az orvosok nem bunkók, kivéve a főorvos,ő nagyon érzéketlen tuskó.Én kifogtam a legjobbat csak ajánlani tudom. :)
2016. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. Egy nappal elotte bekell feküdni?
2016. aug. 18. 23:24
 3/15 anonim ***** válasza:

igaz, lassan 6 éve már... de én rosszat nem tudnék egyik orvosról sem mondani. Persze azóta volt személyi változás több is.


a gond azzal van, hogy eleve így állsz hozzá. mér elkönyvelted, hogy bunkó az orvos és hanyag. nem gondolnám jónak, ha ezt bmilyen szinten is látnák/éreznék rajtad.

2016. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Programcsászárnál igen, 1 nappal előtte általában be kell feküdni. de persze lehet, hogy többel is, attól függ, hogy minden más rendben van-e.
2016. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az h tartok valamitol es h elkonyveltem nem ugyanaZ kedves masodik vàlaszolò.

Ettol en meg nem fogok ugy viselkedni, ahogy nem illik vagy esetleg bunkòzni.

Altalaban mosolygos vagyok es kedves, meg a bunko kollegaimmal is. Szoval okot nem adok.

6 ev sok ido azota biztosan vàltozott jòpár dolog.:/ de ment a zöldkèz.

2016. aug. 19. 09:38
 6/15 anonim ***** válasza:

6 év igen sok idő. azóta változott az épület, és volt néhány személyi változás. de nem sok. akiknél én szültem, ill. akik ott voltak körülöttem, azok jelentős része vmilyen formában még mindig itt van (kivéve a 2 fiatal orvost: Péter Oszkár és Nagy Laci illtőleg a nővérek között is volt természetesen cserélődés).


Ha konkrét orvosra volnál kíváncsi, akkor könnyebb lenne írni. Általánosságban nem megy.

Nyilván, ha pcs-ra készülsz, akkor a műtő orvos is tudható...

2016. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs konkret orvos eddig. Csak altalanossagban erdekelnek tapasztalatok. Jok es rosszak. Főkèpp h jol dolgoznak e a mutosok.:)
2016. aug. 19. 10:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én 3 éve szültem. Előtte 2 nappal kellett befeküdni,mert rossz NST eredményem lett. Engem a Karasz doki műtött és végig korrekt volt. Ja és ami a legfontosabb,sosem volt durva a vizsgálatok és a varrat szedés alatt sem.Nekem egyébként azt ajánlották,hogy minden utasítást pontosan tartsak be és nem lesz gond.
2016. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Engem a Karasz doki műtött"

mázlista!

Mit nem adtam volna azért, hogy ő műtsön!

2016. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nincs konkret orvos eddig. Csak altalanossagban erdekelnek tapasztalatok. Jok es rosszak. Főkèpp h jol dolgoznak e a mutosok.:)"


műtősők között vannak vicces figurák :) de nekem konkrét emlékeim a műtéttel kapcsolatban nincsenek róluk, mert altattak.


Engem Bárdos dr műtött, minden teljesen rendben ment, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy eléggé girbe-gurba lett a vágás :o mondjuk ezt betudom annak, hogy sietni kellett, és én sem voltam éppen topon.

Péter dr és Kovács dr asszisztált hozzá.

Kovács nagyon jó orvos, és abszolút normális, csak jót tudnék mondani róla.

2016. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!