Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lombikos anyukák, ti kinél...

Lombikos anyukák, ti kinél szültök?

Figyelt kérdés
Mármint nem konkrétan névvel. Az érdekelne, hogy az lesz-e a szülész, aki a lombikos eljárást végezte, vagy máshoz jártok terhesgondozásra? Vagy mindenkinél más a helyzet? Mert gondolom, a terhesség többletgondoskodást is igényel, de ezt csak feltételezem. Elmesélnétek, hogy működik ez?
2016. aug. 25. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a beavatkozás a lakóhelyemtől 120 km-re volt. Terhesgondozásra a normál nődokimhoz jártam, nála is szültem.

Lombiknál csak a fogantatás módja más....

2016. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. aug. 25. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem 2x hívott vissza vizsgálatra a lombikos dokim (azt már magánba) és azt követően utamra bocsátott, terhesgondozást nem végez. Így utána választottam másik dokit, akinél szülni szeretnék. Még a lombikos annyit mondott, hogy a 12. hétig kell a progeszteron rásegítés, amúgy mehet minden úgy, mint egy nem lombikos terhességnél.
2016. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!