Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi időbe telt...

Szülés után mennyi időbe telt mire helyrejött a hüvelyetek?

Figyelt kérdés
Első szülésem császár volt ferde farfekvés miatt.Most 3 hete sikerült a második.babámat simán megszülni..Baromi jó voltozás föld a kettő.Lett vágva a gátam kicsit belül is..kívül nem is látszik semmi..De konkrétan ellátok a méhemig..olyan durván néz ki..visszaáll idő elteltével a normális kinézetére?Nincs fájdalmam ..De zavar,hogy ilyen lett..
2016. aug. 28. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem pici vágás volt és 2-3 hét után szinte semmi nem nyoma nem maradt. A 6.héten voltam kontroll vizsgálaton és ott az orvos is megerösitett abban, hogy szépen begyógyult a sebem.

De én amúgy is ilyen alkat vagyok, valamiért gyorssan regenerálodok.

2016. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon nézegettem,de azt tudom,hogy a 7. héten szexeltünk először és érzetre minden rendben volt. Érdekes mód 3 éves volt a gyerek mikor kezdtem azt érezni,hogy tágabb vagyok,de pár hónapig intimtornáztam,ami használt is,és 2 éve rendbe van.Azóta sem tudom,hogy akkor mi volt a hüvelyemmel...
2016. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Itt a baj h nincs öszinte informació , mas orszagban sem, az ilyen problemakról, mint peldaul a tágulás, tabutéma.

Lam te sem tudtal róla.

Sajnos ha az ember szobahozza , mindenki kitamadja , h felületes , meg nem is igaz, lám ö szules utan mar vaginajaval tartja az ecsetet es úgy fest , stb

Minden fontos informació ami segitene az embereknek jó döntest hozni es tukrözi a valosagot , ami nem mindig szép, az cenzurazva van

2016. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hetes kontrollon a dokim megkèrdezte hogy biztosan szültem e? :D szóval addigra rendben voltam.

Èrzetre a szex 4 hónap után volt csak újra kellemes.

2016. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég durva szülésem volt, épphogy egy teherautó nem tolatott fel, a fél szülészet benyúlt, kivett, betett. A végén műtőbe is vittek, végigvarrták a hüvelyfalat.

6 hét elteltével fájdalom nem volt, de érezhetően tág maradt. 3-4 hónap után állt vissza olyanra, mint szülés előtt.


Utólag a férjem bevallotta, hogy arra számított, hogy tág lesz, de az megdöbbentette, hogy a külső szeméremtest is valahogy nagyobb, deformált lett. Hozzáteszem, hogy kék-zöld-lila volt hetekig az egész alvázam, mint akit megrugdostak.

Fél év után a külső rész is visszaállt, de az csak esztétikai deformáció volt.

2016. aug. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már a terhesség kezdetétől intim tornáztam, meg szülés után is egyből. Nem éreztem magam tágnak egy percig sem, férjem sem panaszkodott. 😉
2016. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!