Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikreknél a spontán szülés...

Gaál Erzsébeet kérdése:

Ikreknél a spontán szülés vagy a császár a gyakoribb? Császár könyebb?

Figyelt kérdés
Spontán,császár,ikrek
2016. szept. 5. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

hányadik hétben vagy? tényleg nyugodj meg. minden rendben lesz. általában a császár a gyakoribb, de ha minden rendben van szülhetsz természetes utón is.


ők lesznek az első gyerekeid?

mikor derült ki?

2016. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején azt mondta a dokim, hogy lehet hüvelyi is. Nem könnyebb a császár összességében a felépülés miatt. De abszolút gyakoribb ikreseknél a császár, mert se a dokik, se az anyukák nem szeretnek semmit kockáztatni. Egyes terhességeknél is gyakori a császár, szintén a biztonság miatt.
2016. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben mindketto fejvegu,akkor lehet siman szulni.

Amugy a csaszar egyaltalan nem konnyebb.

3 csaszarom volt.utana par napig egy gyereket is nehez ellatni,hat meg kettot....

De a lenyeg az egeszsegetek.

2016. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ikreknél a császár a gyakoribb.

És egyáltalán nem könnyebb, sőt.

2016. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Császár. Részvétem
2016. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm az ikerpár első tagját megszülte hüvelyi úton, és a másikat császárral kellett kivegyék a komplikációk miatt.


Ezt nevezem dupla nehézségnek: gátseb és császárseb.

2016. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, ó szegény, szívás a négyzeten...
2016. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A császár gyakoribb,de ha fejvégűek és nincs komplikáció, akkor hüvelyi úton is születhetnek. Ismerősömnek úgy születtek meg az ikrei.

Maga a szülés része persze könnyebb császárral, utána a felépülés része a nehezebb. De az sem vészes. Nekem 2 császárom volt már, és nagyon hamar rendbe jöttem.

2016. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Áááá nem olyan gáz a csaszar. Embere válogatja. En pikk -pakk felépültem. Ne aggódj, minden rendben lesz!
2016. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1900.as évekbe ikrek élve hüvelyi uton születtek 21.század császáral születnek mert rossz tartásbav annak.császár a gyakoribb
2021. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!