Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fáj a nemiszervem. Szülés...

Fáj a nemiszervem. Szülés előjele? Vagy elkezdett kinyilni a méhszáj?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok.

Úgy fáj mikor vadul szeretkeztünk párommal de már hetek óta nincs semmi.

Egész héten éreztem néha de most erősebben ha felkelek.

Több a magzatvízem.Hétfőn épphogy első fokban volt érett a lepény , csütörtökre erős 2es lett.

Kedden megyek dokihoz


2016. szept. 16. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Derekamat is erzem és a hasam alját.28. Héttől jóslózok.
2016. szept. 16. 21:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a négyből egy gyerekemmel volt az átlagosnál több magzatvíz, és piszkosul megszenvedtem a végét emiatt.

Nagyon erősen nyomott a baba mindent.

Nekem normálisnak tűnik, amit leírtál.

Nem tudom mit értesz "jóslózás" alatt, nekem is gyakran keményedett a hasam, gyakorlatilag fél időtől.

Az a baba a 39. héten született, egészségesen.

2016. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jóslónál nagyon erős görcsöket értek .hol a derekam es a hasamalja.hol ugy mint akinek menne a hasa.stb.
2016. szept. 16. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Értem. Én ezek egyikét sem nevezem jóslónak.

A jósló az én olvasatomban olyan, amikor a teljes has bekeményedik, nem csak az alja, a derékfájás szintén belefér, olyankor a csontok tágulnak kissé, az nagyon tud fájni, de az még nem közvetlen a szülést jelzi.

A "sok vizes babámmal" nekem is durvább volt a derékfájás, erre is emlékszem.

Az utolsó hetekben rengeteget feküdtem vele.

Pihenj amennyit tudsz persze, de ha nem nyílik a méhszáj, akkor aggodalomra szerintem nincs ok.

2016. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
A lepény meg érik persze, de a szülés III-IV-essel szokott indulni. (Már ha a lepény állapota miatt indul.)
2016. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!