Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon lesz ebből valaha szülés?

Vajon lesz ebből valaha szülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy nem lehet megjósolni, és azt is, hogy gyerek bent még nem maradt, de gondoltam megkérdezem, hátha vannak tapasztalatok...

Most vagyok 39+4 hetes. A 37. hét óta naponta-kétnaponta kell NST-re járnom. Fájástevékenység eddig kb. 0 volt a vizsgálatok során, viszont a 38. héttől iszonyatosan feszít, fáj az alhasam, és a derekam. A múlt héten volt C3100 a méhszájérték. A magzatmozgás az elmúlt 3-4 napban jelentősen csökkent.

Szerintetek ilyen kevés "jel" mellett lehet várni, hogy egyszer csak beindul mostanában, vagy ne is reménykedjek? Az normális, hogy ilyen mértékű az alhasi fájdalom?

Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést a hosszú kérdésért. Első babás vagyok... :)



2016. szept. 22. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze h lesz, bent nem marad :D

Ha ilyen fájásaid vannak, meg a baba is készül, lehet ma is akár h beindul.

:)

2016. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni mit érzel. 3 héten keresztül úgy feküdtem le este, hogy éjjel tuti beindul...vittem minden nst-re a bőröndöt...második indításra született meg 41. hét után.
2016. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét terhességemnél rásegítettem a beindulásra mert engem beijesztettek a mesterséges indítással. A 39 hét után minden ésszerű házi praktikát bevetettem és pár nap alatt be is indult a szülés.
2016. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!