Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem másfél...

Császárral szültem másfél éve, és ma annyira fáj a vágásom. Normális ez vagy lehet vmi gond?

Figyelt kérdés
Másnak is volt már ilyen?Aggódnom kellene?
2008. okt. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az tök mindegy, hogy másnak volt e fájdalma vagy nem, ebbe nem kell belenyugodni! Menj le szépen a dokihoz, kérj egy uh-t, vagy valami más ellenőrzést..nézzék meg nincs e bajod!!

Ha én azt mondom nekem is fájt ne aggódj, akkor ezzel nem szűnik meg a problémád ,és nem biztos, hogy olyan jellegű a fájdalmad..egyébként nem volt még ilyen műtétem, csak írtam, hogy végigondold!!-nem játék..főleg amiket néha hallani..egy vizsgálatot megér!

2008. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
en is masfel eve szultem,es nekem is erzekeny,meg olyan mintha egy kicsit meglenne dagadva a mehem,szerintem az mar mindig ilyen lesz.Meddig szoptattad a babadat?
2008. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia.én sajnos nem tudtam szoptatni, tápszeres volt a babám.de azt vettem észre ha valami időjárás változás van akkor nagyon érzékeny.meg nem is mindig fáj valamikor viszket.tegnap lettem beteg lehet azért fájt csak mivel a hasam is fájt, de nem tudom.
2008. okt. 4. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Engem 10 éve császároztak és mai napig érzem a vágásom helyét ha időjárás változás van meg nagyon viszked olyankor.Ne aggodj emiatt!!!!
2008. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!