Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki napi kétszer viszi...

Mindenki napi kétszer viszi levegőzni a picurt, még most is hogy hűvösebb van? Én csak egyszer megyek délelőtt kb. másfél 2órára, gond ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogy gond!


én eddig sem vittem napi 2x, mindig annak függvénye, hogy milyen elintéznivalóm van épp. a napi 1 sétát viszont fontosnak tartom.

2010. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is csak egyszer megyünk, szintén kb.másfél-2órára.
2010. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyen hűvösben célszerűbb többször, rövidebb időre kivinni a piciket. mi 2-3 alkalommal megyünk ki , de csak 1-1 órára, mert már én is fázni szoktam ha többet vagyunk kint.
2010. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak egyszer viszem (kettő van) így is mire felöltöztetem, lecipelem, beleoperálom a babakocsiba (majd ugyanezt visszafelé) őket elmegy vagy 20-25 perc :)
2010. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze nyáron kétszer vittem,de mostmár csak egyszer így fél11,11fele,másfél órát,valamikor kettőt is:)Utál öltözni,és tényleg mire jól beöltöztetem,mert ugye kell,azzal is elmegy az idő:)Kicsit megnyugodtam akkor!mert többen írták,hogy kétszer viszik ki!
2010. okt. 28. 11:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem meg ha ki-be hurcolom,naponta 2szer háromszor,szerintem hamarabb megfázik,a másik meg időm se nagyon van egész nap ki-be járkálni(takarítás,vendégek,főiskola:)
2010. okt. 28. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva napi 1x viszem ki kb 2 óra.
2010. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer viszem sétálni, mert délelőtt pont olyankor alszik, amikor sétaidő lenne. Néha még este is elmegyünk, apával, hármasban.
2010. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!