Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy magánorvosn...

Mennyibe kerül egy magánorvosnál egy szülés?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában a vizsgálati díj tízszerese.Ha mondjuk ötezer ft-ot kér a terhesgondozásért akkor 50 ezer a szülés.De nem minden esetben van ez így.Én 30 ezret adtam a dokimnak.
2008. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát Pesten akár 200-ig el mernek menni! Szerinted mi történik, ha 30-at adsz? Semmi! Mert a dokik erre úgysem emlékeznek, be teszik a zsebükbe a borítékot és a nap végén összeszámolják, hogy mennyi jött össze-azt meg, hogy ki adta úgysem tudják. Az egyik ismerősöm a borítékba beletette a pénz helyett a Hipokrateszi-eskű szövegét-nem érte e-miatt soha semmilyen atrocitás.
2008. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Vigyázz a magán orvosokkal!!!!

Én 3hete szültem a Szent IStvánban(a kórház nagyon jó)

és a magán dokim miatt lett császár, pedig azt hittem jó fej. Ügyeletes volt én meg az ügyelet végére értem be és már hulla fáradt volt haza akart menni. Persze ezt nekem nem mondta, de ha mondja akkor inkább azt választom, hogy másnál szülök természetesen. Beparáztatott minket, hogy veszélyben van a baba, oszkárdíjjas elődadást nyújtottak a szülésznővel. És, hogy nem tudom megszülni. 3000grammal és 9/10es apgarral született császárral. Semmi baja nem volt


Fogadd meg a tanácsom, szülésznőt fogadj, és legyél vele őszinte, és készítsetek szülési tervet. Nem én vagyok az első aki így járt!!!

2008. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2 hete szültem a MÁV (ÁEK) kórházban, magánorvosom volt, mi 50 ezer Ft-ot adtunk neki, és abszolút nem sajnáltam tőle. Nagyon gyorsan indult a szülésem, de elakadt a baba feje így császárral született, az orvosom fantasztikus volt, a baba egészséges, egy kis vágásom van, ami nem is fog látszani, utána minden nap bejött hozzám, akkor is amikor tovább bent kellett maradnom, mert a baba besárgult, és utolsó nap még a varrataimat is kiszedte hogy ne kelljen visszamennem. Én nem szerettem volna egy ügyeletes orvosnál szülni, főleg így hogy komplikáció lépett fel.
2008. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak, csak annyit szeretnék mondani, hogy én ügyeletésnél szültem, komplikáció lépett fel és azonnal megcsászározott.semmivel sem jártam rosszabbul, mint más aki súlyos pénzeket fizet a dokijának.Nekem is kiszedte a varrataimat és mindennap megkérdezte, hogy vagyunk.egy tündér volt.neki köszönhetjük, hogy most itt vagyunk. a műtéti hegem meg olyan gyönyörű, hogy szinte nem is látszik.
2008. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Tatabányán szültem magánorvosom volt és császárral szültünk. Nekem a terhestanácsadásra kért pénz tízszeresét kérte el a szülésre. 70E Ft-ot.
2008. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én magánorvosom szerint etikátlan pénzt kérni a szülésért, hiszen elvileg ő ezért kapja a fizetését. Azt mondta, ha adunk elfogadja, ha nem tudunk adni, akkor sem lesz harag. ;-) Egyébként osztályvezető főorvos az egyik budapesti kórházban.
2008. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!