Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek condylomaja (i) volta...

Akinek condylomaja (i) volta (ak) szules alatt nem felt, hogy atadja a babanak?

Figyelt kérdés

En teljesen be vagyok ijedve, az orvosom viszont egyaltalan nem torodik ezzel. Majd vetessem le szules utan, mivel kivul vannak (3 db), szerinte ezzel nem is kell foglalkozni, nem kellett ecsetelni sem, semmi.

O amugy eszre sem vette, en kerdeztem ra mik ezek. Huvelyben nem latott.



2016. okt. 5. 13:53
1 2
 11/12 Aniita05 válasza:
Szia. Én 33hetes vagyok es kb 1hete szedték le lézeresen. Azt mondták ha nem múlna el akkor császár. De elképzelhető, hogy esetleg más mértékű a tied. Kérdezz meg egy másik dokit biztos ami biztos :)
2016. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kivül több és belül is egy, leecsetelte a nőgyógyászom, most jelenleg nincsen. Viszont észrevettem mintha a számba is lenne az ínyemen, de erre azt mondta a doki, hogy nem tud vele mit csinálni, mert gyógyszert nem írhat fel rá. Félek majd így puszilgatni a babát, úgy is elkaphatja??
2016. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!