Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy adtátok oda a hálapénzt?

Hogy adtátok oda a hálapénzt?

Figyelt kérdés

6 hetesen fogom odaadni neki, nem mondott konkrét összeget, csak -tól-ig. csak simán egy borítékban, vagy képeslap, esetleg doboz bonbon? a sima borítékot olyan kellemetlennek érzem :S


ti hogy adtátok oda?


(nyilván nem attól kérdezem, akinek számlás orvosa volt)


2016. okt. 7. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Sima boríték.
2016. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

En ugyan a kórházban a varratszedéskor hazajövetelkor adtam oda, de egy sima borítékba tettem bele.

Én is kínosan ereztem magam, csak az nyugtatott, hogy tudom, hogy az orvsosom is. Rengeteget beszélgettünk és tudom, hogy mi a véleménye erről az egész helyzetről.

2016. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Kórházban, amikor odaadta a papírokat. Sitty-sutty elrakta, mintha mi sem történt volna :) Hidd el, megszokták.
2016. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
hálálkodva
2016. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
én is varratszedéskor.amikor már "mindennel" megvolt,akkor elköszönéskor adtam oda..
2016. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
6 hetesen nem késő? Persze tudom, erre nincs szabály, de nekem valahogy úgy tűnik logikusnak, hogy szülés után adjuk át. A férjem fogja odaadni, ismeri ő is az orvost. Vagy sima borítékban lesz vagy ajándéktáskában egy doboz bonbon mellett.
2016. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

"nem mondott konkrét összeget, csak -tól-ig"

Ehhez nagy pofa kell egy orvostól. Én rokonságomban soha senki nem adott semmiért hálapénzt, mégsem lett belőle baj. Nem értem miért kell őket tömni.

2016. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Kórházban, varratszedéskor, sima borítékban... Azaz akkor szerettem volna... Nem fogadta el. Pedig a gondozáson felül körbekísért, éjjel szültem, szabadnapján, ugrott be egyből (fél kettőre lett meg a kölök) az első telefonra. Mindvégig kedves, következetes, alapos, korrekt volt. Lehet azóta már van tarifája, elköltöztem, a második babám nem nála született, azt sem tudom ott van-e még ahol anno (Szt. István) és az is hozzátartozik a dologhoz, hogy akkor még eléggé a pályája elején volt, nem tudom mi, hogyan, merre változott nála. Életemben ilyen korrekt nőgyógyásszal nem volt dolgom, pontosabban doktornővel, nálam, első babánál, meg nem mondom miért, magam sem tudom, szempont volt, hogy nő legyen. Ez van. A válasz, borítékban adtam volna, simán...
2016. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Boritekban, korhazbol tavozas elott.
2016. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Vannak erre valo "köszönöm" kepeslapok,tescoban pl. Kis zsebbel ellatva az oldalán. En is varratszedeskor adtam,elso dokimnak egy uveg vodka kisereteben ajandek zsacsiban(o rokonunk baratja volt es tudtuk,hogy szereti a jofele orosz piakat),neki a ferjem adta oda,kozvetlenul szülés után.
2016. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!