Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy adtátok oda a hálapénzt?

Hogy adtátok oda a hálapénzt?

Figyelt kérdés

6 hetesen fogom odaadni neki, nem mondott konkrét összeget, csak -tól-ig. csak simán egy borítékban, vagy képeslap, esetleg doboz bonbon? a sima borítékot olyan kellemetlennek érzem :S


ti hogy adtátok oda?


(nyilván nem attól kérdezem, akinek számlás orvosa volt)


2016. okt. 7. 10:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Simán borítékba tettem ( 6 hetes kontrolra vittem én is) Mellé tettem a lányokról készült fényképet, láttam a doki rendelőjében a sok babafotót. Ráírtam hogy Köszönettel: a nevét és hogy mikor született :)
2016. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Varratszedéskor, vittem magammal a köntösöm zsebében, kiszedte a varratot, aztán odaadtam, hogy köszönök mindent. Borítékban.

Nem volt gáz neki, mert teljesen természetesen eltette, hogy köszöni.

2016. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem kell túllihegni, hogy képeslap meg csillámpóni.... Varratszedés után, egy sima boríték, plusz egy köszönöm. Viszont 6 hétig nem kéne várni.
2016. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy üveg chivas mellett volt a boríték, ezek pedig egy italos tasakban. De mi is akkor adtuk oda, mikor leléptem végre a kórházból.
2016. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

én már itthon vagyok, a kórházban nem akartam és a varrat pedig felszívódó (császárom volt).

Amíg én öltöztem a doki már kinn is volt az ajtón félig, úgy szóltam utána, hogy kontrollkor szeretnénk majd megköszönni, mondta, hogy természetesen. Meg itt is azt olvastam, hogy inkább akkor szokták.

Azt hiszem veszek egy képeslapot, azokhoz vannak olyan szép színes borítékok, az mégsem olyan snassz.


Köszi a válaszokat

2016. okt. 7. 23:48
 16/20 anonim ***** válasza:
Sokan már szülés előtt odaadják, én mondjuk szülés utánra tervezem. De legkésőbb másnap. Nekem a 6 hét túl soknak tűnik.
2016. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
végül is akkor fejezi be a munkáját, nem? ezért gondolom. meg itt is kérdeztem és ezt írták sokan. mondjuk már teljesen mindegy, mert 1,5 hét múlva lesz a 6 hetes.
2016. okt. 8. 09:37
 18/20 anonim válasza:
KP-ban.
2016. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Bocs ez még lemaradt...


Tehát én KP-ban szoktam kapni vagy a kezembe nyomja vagy a zsebembe dugja. Egyszer egy betegem akart adni egy kis pénzt pont egy nővér előtt a nővér mosolyogva nézett rám és azt mondta azonnal fogadjam el vagy a beteg megsértődik,ha visszautasítom. Aztán pár hónapja meg úgy jártam,hogy legalább 3 nővér volt bent a kórterembe egy idős beteg akit vissza kísértem a kórtermébe pedig lobogtatta a pénzt,én meg fal fehér lettem. A nővérek csak annyit mondtak,hogy fogadd el tedd zsebre köszönd meg és dolgozz tovább. Amikor kiléptem a kórteremből akkor fél füllel hallottam,hogy azon csodálkoztak,hogy nem mertem elfogadni a pénzt.

2016. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
végül sima boríték lett. ő fogadott, szóval annyira nem kellemetlen neki. te kezdő doki vagy esetleg?
2016. nov. 4. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!