Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hiányzik a terhes pocakom, és...

Hiányzik a terhes pocakom, és az is, hogy várandós vagyok. Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ma pontosan kettö hete, hogy szültem. Elsö kisbabank. Imadjuk🙂 Viszont nekem nagyon hianyzik a pocim meg minden. Az elokeszuletek...

Legszivesebben megint szulnek. Normalis ez?

62 kg-val szultem most meg 53 vagyok. A hasam megint lapos minden a regi aminek orulok is viszont sajnalom is, hogy eltunt a kerek pocim.

Imadtam terhesnek lenni, a szules is "semmiseg" volt. Viszont fogamzasgatlot szedek mar ... De felolem mar johetne a masodik. Volt valaki hasonlo keppen? Atment?


2016. okt. 18. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem szerettem terhesnek lenni
2016. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Hogyhogy gyógyszert szedsz? 6 hetes kontrollon szoktàk felírni...


Amúgy nekem is hiànyzik, de mégegyszer nem szülnék az biztos. Meg màsodikkal nem lenne ugyanaz, mint az elsővel. :)

2016. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanígy vagyok vele pedig már 4 hónapos a kicsikénk és ráadásul koraszülött is lett, hellp szindrómám és magas vérnyomásom volt mégis hiányzik a nagy pocakom.☺Szerintem jövőre elkezdünk próbálkozni a másodikkal.
2016. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Nem, egy percig nem hiányzott. Rémálom terhességem és horror szülésem volt.

Második gyerekre viszont vágyom, de még mindig nem úgy hogy "ide, de azonnal", pedig 14 hónapos.

2016. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Jaj,megint te...

Tampon,terhes has,szex 11 nap után,minden nap van valami bajod.

A gyerekkel ki foglalkozik?

2016. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Örültem, hogy újra a régi a testem, nem vágytam sem a hasra, sem a szülésre.
2016. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egy kerdest kiirni kb 2 perc. Addig elvan a baba foleg, hogy kb 3 oraja alszik. Nagyon jo baba. Eszik meg alszik tehet akkora figyelmet egyelöre nem igenyel. Ja, mindennapra jut vmi "bajom" . De neked is ha allandoan itt logsz?! A tieddel ki foglalkozik? Vagy csak észt osztasz?
2016. okt. 18. 16:07
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Normális!


Mondjuk nekem a pocak nem hiányzott, örültem, hogy végre úgy tudok mozogni, meg mindent csinálni, mint régen. :-)


A szülés nekem is jó élmény volt, szívesen szülnék újra. Az elején én is így gondoltam, hogy ide a másodikkal, de a 3. hónapra átértékeltem. Az első hetekben még eszik alszik a legtöbb baba, akkor még - az elsővel főleg - nem kristályosodik ki, hogy mennyi meló lesz...hiszen csak eztán kezdik igazán igényelni a foglalkozást!

Nem a terhesség és a szülés a gond egy második gyereknél, hanem az, hogy akkor már kettőt kell ellátni. Könnyen kifingik ám az ember két nagyon kicsi gyerekkel vagy éppen terhesen egy nagyon kicsi gyerekkel.


Ezért mondják, hogy egy vagy két gyerek az különbség, három vagy négy már mindegy. Ugyanis az elsőnél még nem tudod pontosan mi vár rád, mit hogyan kell, az egész újdonság, nehezebb a szervezés, többet aggódik az ember st. Akinek már van több gyerek, az nyilván sokkal rutinosabb, könnyebben beilleszt még egyet a család életébe.


Várj mindenképpen 4-5 hónapot. Ha akkor is úgy érzed elbírsz még egyet, nem lesz gond pocakkal egy 11-15 hónapos gyereket ellátni, akkor vállalj.

2016. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
1-2 évet biztosan várunk! Azert nem honapokra gondoltam. Mindenkeppen megszeretnem varni amig regeneralodik a testem illetve most meg egy 85m2-res lakasban lakunk, elobb szeretnek elkoltozni innen mert ez egy alberlet. Illetve esti iskolaba jarok, meg a parom is a munka mellett. Egyelore ezeket szeretnem letudni aztan utana gondoltam. Ez kb meg 1,5-2 ev mire letudódik. Viszont mielott teherbe estem soha nem gondoltam h vagyni fogok megegyre goleg h ez a baba sem volt tervezett baba. Ehhez kepest elegge a feje tetejere allt a vilag.🙂 Viszont nem csinalnam maskepp! Egyelore kielvezzuk az elso babankat aztan majd meglatjuk. Kicsit lekene alljak az agyalassal asszem 😀
2016. okt. 18. 17:32
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Velem is így volt mindkétszer.A hormonok teszik.Sokan ilyenkor vállalnak még egyet aztán meg bánják.Én is azt tudom mondani hogy varj még pár hónapot és józan fejjel döntsd el mikor jöjjön a következő nehogy később megband.
2016. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!