Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajnali fél 3-kor elfolyt az...

Hajnali fél 3-kor elfolyt az anya magzatvize és megkeményedett a hasa, fájásai viszont nincsenek. Mentővel vagy autóval a 20-30 percre lévő kórházba?

Figyelt kérdés
Első babát váró, 36 éves, 40. hetet pont aznap betöltött anyuka. Aznap reggel 8-kor amúgy is indított szülése lett volna, mert magzatvízproblémái voltak. A városban is van egy kórház, de ő ott nem szeretne szülni.

2016. okt. 20. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van?

Reméljük csak utólag kérdezősködsz, mert ilyenkor egyből be kell menni.

Ha Niagaraszerűen folyt el, akkor fektetve kell szállítani, mert előre eshet a zsinór.

Mentő indokolt.

2016. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És a mentő melyik kórházba viszi? A fogadott orvos, előre lefoglalt szoba minden ebben a másik kórházban van.
2016. okt. 20. 16:24
 3/23 anonim ***** válasza:
A mentő a legközelebbibe visz,nem oda ahova a beteg akarja.Egyébként ahogy az előttem lévő írja,egyből kórház.
2016. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi van
2016. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
nekem mikor elfolyt magzatvizem elmentem lezuhanyozni, átnéztem a bőrönöm és indultunk is. éjfélkor folyt el, hn1kor bent voltunk, nem gondolom, hoy ebben az esetben indokolt a menő, de ki hogy érzi magát biztonságban :)
2016. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez most kamu kerdes vagy mi? Nem ertem. Miert 14 oraval a magzatviz elfolyasa utan tart ott a tortenet hogy feljottok a gyakorira kerdezoskodni? Induljatok a korhazba!
2016. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyébként ha hajnali 3-kor elfolyt a víz,de azóta sincs fájás,lehet,hogy baj van.
2016. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Én sem értem miről van szó...

Nekem 3-kor folyt el a magzatvíz, egyből mentünk a kórházba. Nem volt fájás, oxit adtak. Ha elfolyik a magatvíz, nem lehet sz.rozni, be kell menni, mert fertőzést kaphat a baba.

A mentő a legközelebbibe viszi.


Ha meg indított szülése lett volna reggel 8-kor magzatvíz probléma miatt, akkor szerintem nem otthon lett volna előtte éjjel, mivel ilyenkor szokás befektetni az anyát előző este. Adnak méhszájtágítót esetleg....


Na mindegy egyáltalán nem világos a story, hogy ez most csak elmélkedés, hogyan pályázhatna egy felelőtlenségi versenyen vagy pedig megtörtént eset...

2016. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Magzatvíz elfolyása után, csak gyors tisztálkodásra van idő. Azt hittem ezt mindelhol elmondják. De legkésőbb 8-re amúgy is be kellett volna menni, nem?

Írd már le mi történt.

Ha fogadott orvos is van, akkor pedig ő az első akit megkérdezek.

2016. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Már megszült, csak a vélemények érdekeltek. Érdekes, neki senki nem mondta, hogy be kellene feküdnie, azt mondták reggel fél 8 fele jöjjön be. Hát a fogadott orvos meg a távolabbi kórházban van, ha a közelebbibe vitték volna nem tudom mit ért volna, amit mond.
2016. okt. 20. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!