Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meggyőznétek, hogy ne féljek...

Meggyőznétek, hogy ne féljek a harmadik császártól? Szeretnénk harmadik babát, viszont a császártól rettenetesen félek. Az első nagyon rossz volt, a második után gyorsan gyógyultam.

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem tavasszal lesz a 3. császárom. Úgy önmagában nem félek a császártól, a másik kettőt is jól viseltem.

De ha az első után ami nagyon rossz volt , be mertél vállalni még egyet, akkor most a 3-tól miért félsz annyira?

2016. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmondani hogy miért lett úrrá rajtam most a félelem.

A másodiknál a felèpülèst gyors volt,ott maga a műtèt volt ami talán mèly nyomot hagyott bennem.

Tènyleg nem tudom most mièrt tart vissza.

2016. okt. 27. 14:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem márciusbanlesz a 3. császár. Én
2016. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na mégegyszer: Nekem márciusban lesz a 3. császár. Én inkább izgulok, mint félek. Az első előtt féltem a legjobban, mert nem tudtam mi vár rám, de már tudom, és éppen ezért volt könnyebb a második és reményeim szerint a harmadik is.
2016. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én egyenlőre még csak 7 hetes vagyok a harmadikkal, de néha ha belegondolok mi vár rám, lever a víz.

de amugy nagyon várom

2016. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindkèt terhességem vègèig hüvelyi szülésre készültem.Vègül császár lett mindkettő.Az orvosom mondta,hogy a harmadik biztos programozott lesz.

Lehet ,hogy ettől tartok,már erre is gondoltam.

2016. okt. 27. 14:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre a szememben nagyon bátor nők vagytok😉
2016. okt. 27. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem iden marciusban volt a 3.

Ahogy Te,ugy En is termeszetes szulesre keszultem az elso kettovel.az elsonel mar a tolofajasoknal tartottunk mikor surgossegi csaszar lett

A masodikkal szinte nyaralni voltam a korhazban :D :D 3.nap jottunk haza.

Most a harmadiknal maga a tudat,hogy tudtam elore a napot....az volt rossz.es most mintha direkt mindent elcsesztek volna.harmadszor sikerult az infuziot bekotni,harmadszorra sikerult az erzestelenitot beadni...huhhh.hat akkor mar keszen voltam.

De vegig igy alltam hozza,hogy lesz egy gyonyoru babam ujra.es ez csak egy allapot.par nap es vege,jol leszek,ujra szaladok es ilyenek.3.nap most is leleptunk.

Igy utolag csak biztatni tudlak.vagjatok bele.az a par nap mig rossz,siman elhalvanyul a 3.baba okozta oromok mellett.

2016. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kovetem. En is ebben a cipoben jarok :) 2 csaszar utan a 3.ra varok. En megvarom meg a dokim velemenyet errol. Viszont sokan irjak hogy a harmadik a legkonnyebb, talan mert ott mar var 2gyermek es nem hagyhatjuk el magunkat egy picit sem.
2016. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Két császárom volt, első 21 óra vajúdás után, mert elakadt a baba, második program, mert harántban volt a babám. Most 16 hetes vagyok, ő meglepetés baba, nagyon félek! Jobban, mint a tűztől.:( Ha eszembe jut, gyorsan arra gondolok, hogy lesz még egy gyönyörű kis szeretetgombócom, és ez talán enyhít egy kicsit! Nehéz és félelmetes, de megéri! Próbálj erre gondolni!
2016. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!