Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek nem változott meg...

Férjetek nem változott meg rossz irányba, mióta teherbe estél/megszületett a babád?

Figyelt kérdés
Nem írom le a saját történetemet, aki ide válaszol, annak úgy is lesz sajátja, tudja miről beszélek. Nálunk ez történt és ezért kérdezem. Megcsinálják a gyereket utána úgy bánnak a nővel mint a kapcaronggyal. ismerőseim körébe is.
2012. nov. 7. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk is ez van...2.5 éves a gyerek,már csak lakótársak vagyunk
2012. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Én még csak 11 hetes terhes vagyok. Olyan elő szokott fordulni, amikor azt mondja, hogy egész nap itthon vagyok, és nem csinálok semmit. Ha meg egész nap meg sem állok, akkor azért hozd le, hogy nem pihenek. De alapvetően ő is várja a babát, sokszor mondja, hogy jó lenne, ha már a karjában foghatná. Remélem nálunk minden jól fog alakulni.
2012. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Hát szerintem itt jön az, hogy úgy házasodnak az emberek, hogy csak valakivel együtt legyen. A ti esetetekben a férjed az a személy aki nem igazán szeretett téged csak jó hogy lett egy felesége.


Elsö férjemnél néhány év után ugyan ezt éreztem. Ott még gyerek sem született, de azt éreztem mindig kevésbé értékel. Elváltam. mindenki megszólt, hogy miért, mikor a volt férjem egy áldott jó ember stb... De én nem voltam már vele boldog.


Aztán az új férjemmel már az elsö percbe n tudtuk, hogy össze vagyunk kötve, és mi egymásnak teremtettünk.

2 gyerekünk született, és azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem változott az elsö perctöl kezdve semmi. vagy is tavaly a két gyerek közötti idöben éreztem egy kis elhidegülést, de szinte rögtön megtudtuk beszélni és azóta sem. Persze néha veszekszünk, de ezek apró viták a gyerekek körül, maga a szerelem ugyan olyan nagy.


ìgy vissza nézve ismerem mind két oldalt, amikor csak két ember együtt van mert szuperül kijönnek, mert jó a sex, de valami hiányzik. Ès a másik oldal, amikor még 5 év 2 gyerek után is szuper a házaság és a szerelem.

2012. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsére nem.Mikor kiderült hogy terhes vagyok még jobb lett a kapcsolatunk,mióta megszületett a lányunk azóta sem változott,rosszabb semmiképp nem lett a kapcsolatunk.
2012. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Megbocsáss, de én eddig úgy tudtam, hogy a gyereket nem a férfi "csinálja", hanem ketten csinálják a nővel, de ha rosszul tudom, én kérek elnézést.


És: úgy bánik veled, ahogy hagyod. Húzd meg a határaidat, és ha az sem segít, gondolkozz el azon, miért mentél hozzá feleségül. Nem kell minden eltűrni.

2012. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nálunk a helyzet a következő: Elterveztük, hogy 3 gyereket szeretnénk. Megvolt mindenünk, lakás, férjemnek fix munkahely. Most vagyok terhes a harmadikkal. Mióta megtudta, elkényelmesedett. Nem járt be dolgozni, kirúgták, elment máshová is, ott is. Úgy döntött, éljünk a gyesből mindannyian, majd ő gazdálkodik vele. Nekem igazából már semmihez sincs kedvem, csak fekszem egész nap. Ahogy ti is írtátok, ha nem csinálok semmit az a baj, ha csinálok, akkor meg miért nem foglalkozom ővele. Persze közösen nem akar semmit sem.
2012. nov. 7. 12:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és naponta többször a fejemhez vágja, hogy már mióta nem szexeltünk. Teszem fel a kérdést, egy nem harmónikus kapcsolatban kinek van kedve nemhogy szexelni de egyáltalán a szexre gondolni...
2012. nov. 7. 12:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
2. gyerekünket várjuk, max annyit tapasztaltam h maga a terhesség nem izgatja annyira, mint elsőnél,de ezt is megbeszéltük. Egyébként ugyanolyan a kapcsolatom vele mint első baba előtt vagy után, kissé feszültebbek vagyunk a gyereknevelés miatt, de annyi. A pénzt én kezelem, nincs belőle vita. Azt viszont nem értem a férjed hogyan gondolja hogy 5en megéltek a gyesből, akárki is osztja be. Sajnálom ami veled történt!
2012. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
mi a férjemmel amúgy is sokat szoktunk vitázni sok apró hülyeségen.most annyival rosszabb,hogy nálunk is az van,hogy mióta itthon vagyok ragyogni kéne mindennek...az a baj szerintem,hogy a férfiaknak senki nem mondja meg,hogy a terhesség egyik tünete a fáradékonyság és hogy most lehet hogy mindent dupla annyi idő alatt csinálok meg,mert pl le kell feküdnöm 20 percre 2 dolog között..nekem meg nem nagyon hiszi el..azon gondolkodtam,megkérem a dokit,hogy meséljen neki a terhesség tüneteiről...
2012. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Megvárta míg 6 hónapos terhes lettem és elagyott mert azt mondtam neki, hogy menjen el dolgozni... Hát én így jártam....
2012. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!