Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy nézett ki a hasad szülés...

Hogy nézett ki a hasad szülés után közvetlenül, és azután?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületik az első babám. Kíváncsi vagyok hogy kb. mire számíthatok ha túl leszek a szülésen. Közvetlenül utána meg később. Csinos testalkatom van pedig sok édességet eszem mindig meg nem szoktam tornázni, de a genetikám jó. Egyenlőre striám nincsen pedig már 8 hónapos kismama vagyok, semmivel nem is kenegetem a hasam.

Képeket tudtok esetleg linkelni ezzel kapcsolatosan?


2016. nov. 11. 14:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ha valaki valamit nem próbál ki akkor kár véleményezni, meg ugye az se biztos hogy minden mindenkinél egyformán hat mert nem vagyunk egyformák.


A kérdésre pedig továbbra is várok más válaszokat is!

2016. nov. 11. 18:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem alig látszott a hasam. Haloingben senki mennem mondta volna, hogy akkor szültem. Szűk felsőben, azért látszott, hogy marad egy pici, de az kb. 2 hónap alatt tökéletesen helyre állt. Pont olyan mint szülés előtt.
2016. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mázlim van, egyikkel sem lett csíkom, pedig nagy volt a hasam hozzám. 12 és 15 kilót szedtem fel, haza plusz 3 és 5 kilóval mentem. Kb. 2 hónap alatt ugyanamnyi volt, a hasam 2 hét alatt visszament, császáros voltam. Viszont én mindig sportoltam.
2016. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ilyen varázskrémekben nem hiszek, sosem használtam.
2016. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
kedves 14-es! Ha valamit nem próbálok ki addig én se gondolok róla semmit, én se jót se rosszat. Hinni meg abban hiszek amit én saját magam megtapasztalok!
2016. nov. 12. 18:28
 16/20 anonim ***** válasza:
Jó, akkor másképp fogalmazok: kipróbáltam, semmi hatása nem volt, ezért nem használok ilyeneket. Vagyis nem hiszek benne. :)
2016. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy mindenkinek használ (nem vagyunk egyformák) és nem biztos hogy ugyanazt használtad. :) Nem kell általánosítani. :)


De téma lezárva. :)

2016. nov. 12. 19:52
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért pont az én válaszomra reagáltál, amikor előttem még páran megjegyezték, hogy hatástalan. Szóval részemről azt kensz, amit akarsz, és akkor most lezárzam, bár semennyire nem ez volt a téma. Azzal kötekedj, aki belédkötött máskor.
2016. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18-as


Nem csak a tiedre reagáltam és mondtam hogy nem érdekel az ezzel kapcsolatos vélemény, mindenkinek más és erről kár is beszélni!


A kérdésre lehet válaszolni továbbra is, amit feltettem!

2016. nov. 13. 18:12
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindhárom szülésem után vékony voltam, lement a pocim, semmi striám nem volt, de 1-2 hétig látszott, hogy "lötyög" egy kis bőr. A hathetes kontrollon már újra feszes volt a hasamon a bőr. Pocakom soha nem maradt vissza szülés után, de szerintem ez alkati dolog, mert sportos, fitt anyuka szobatársam 3 napig kapta az oxitocin injekciót, hogy lejjebb menjen a pocakja (akkora volt, mintha 7 hónapos terhes lett volna).
2016. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!