Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban rám erőltethetik,...

A kórházban rám erőltethetik, hogy szoptassak, ha nem akarok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 22:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Persze! Hozzad is kotozik a kisbabat!
2016. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Igen felettem áltak és néztek hogy szoptatok e még a csecsemős nővérke tuszkolta a babám szájába a cicim a méreg elöntött hát szoptatattam volna anélkül is.
2016. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Tőlem megkérdezték, hogy szeretnék e szoptatni, én meg valahogy nem számítottam a kérdésre.. Ha létezik olyan, h protokoll akkor szerintem meg kell, h kérdezzék.
2016. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
44%
nem, de miért nem akarod a legjobbat a gyerekednek?
2016. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%

Nem, előre kellett nyilatkozni.

Én sem szoptattam, anyukám mellei nagyon megváltoztak szoptatás után. Ezt látva inkább tápszer.

2016. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Engem behívtak magukhoz szoptatni mert a babám nem akart. 5 percig szórakozott a mellemmel nem volt benne semmi aztán ordított. És a csecsemős nővérek azt gondolták hazudok. Végig is nézték ketten is hogy szoptatok. Igaz én akartam, csak nem tudtam.
2016. nov. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%

Anyád mellei megereszkedtek a szoptatástól, ezért tápoztad a gyerekedet? Neked csivava kellett volna cuncimókus, nem gyerek!

Kérdező! Van egy rossz hírem, még haza is küldik veled a babát!

2016. nov. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%
Hadd föncse már el mindenki hogy mit akar szoptatni vagy tápszwrezblni mi közötök van hozzá hogy hogy eteti minek beszólni úgy bírom ezeket a befásúlt szoptatni párti anyákat
2016. nov. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
Gyönyörű anya leszel, ha már most így állsz a gyerekednek. A tápszer pedig valóban nem ér fel az anyatejjel. Több okból sem. Ez nem befásultság, hanem tény. Gyűlölöm az ilyen lusta, kényes nőket. Ha nincs elég teje, az természetesen más.
2016. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
* gyerekedhez
2016. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!