Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházban az újszülöttnek...

Kórházban az újszülöttnek lehet adni babavizet hogy ne sárguljon be?

Figyelt kérdés
Legalábbis hogy csökkentsük annak az esélyét, ha az anyának nincs elég teje az elején.
2016. nov. 13. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítene a sima víz.
2016. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1-2 napban általában senkinek sincs teje. 72 óra után szokott beindulni, mégsem adnak a babáknak vizet.
2016. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de felesleges. Nem befolyásolja a besárgulást.
2016. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyik gyerekemnek sem adtam vizet, mégsem sárgák és élnek. Csak anyatejesek voltak.
2016. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak itthon indult be a tejem. Én kèrtem neki 2.nap vizet, mert szegénykém szája teljesen ki volt száradva. Rutinosabb anyukák 2.nap este kiharcolták a tápszert. Nekem hiába mondják, hogy 3 napig elvan a baba, nem úgy nézett ki. És második babások már mind rutinosabbak voltak kértek vizet, vagy tápszert. Következőt nem fogom éheztetni az biztos. 4300 grammal született és az okos csecsemősök (mellesleg teljesen bunkók voltak nàlunk és semmit nem segítettek) tanácsok miatt, hogy ne adjak neki semmi szoptassam (igaz egy fél mili nem jött) 3850 grammal és besárgulva hagytuk el a kórházat, szobatársam babája szintén. Sajnos nem volt tapasztalatom 1.babásként. Mindenki úgy tesz, ahogy jónak lát, de én ezt soha többet így. Ha nem adnak, behozatok a férjemmel tápszert!
2016. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!