Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a szülés megindulásána...

Mi volt a szülés megindulásának a jele?

Figyelt kérdés

3-ik gyerkőcömet vàrom. Időzített császár lesz a 39-ik héten. Férjem úgy intézte a szabijait, dec 2-a után. Most 36+3 hetes vagyok.

Már min 1 hete tuti jóslófájásaim vannak. Van hogy naponta többször. Van hogy kevésbé.

Nagyon szeretném kihúzni 2-áig. De sokszor nagyon nehéz. Sokat fáj a hasam, derekam. Plusz ma éjjel nem tudok aludni. Arcom rákvörös.

És plusz benyaltam valami vírust. Fáj a torkom.

Ma NST. Holnap magándokim. Talán okosabb leszek.

Vàrom a tapasztalatokat.


2016. nov. 14. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:

35 hetes koromtól nekem mindennap voltak jóslóim de csak 5 héttel később szültem.

Jel nekem talán utólag annyi, hogy a szülés beindulása előtti napon nagyon sokszor volt a hasamban ilyen feszülés féle, a jóslótól teljesen más. Illetve este borzasztóan sokat mocorgott a fiam, le szokta tudni fél órával de akkor 2 órán keresztül megállás nélkül mocorgott.

Te ha benyeltél egy vírust, akkor sok kellemetlenség írható annak a számlájára pl aludni én se alszok rendesen ilyesmivel.

2016. nov. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a betöltött 41. hétig semmi tünetem nem volt. majd hajnalban elfolyt a m.vizem.


másodiknál, a 35 héten szültem.aznap nem tudtam aludni, feldagadt a szám és az arcom, és nagyon furcsán éreztem magam.

ha kislány lehet előbb meglesz, ha fiú talán kihuzod.

de szerintemcsak az idő játszik veled

2016. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen benyeltem egy vírust. Panadol és tantum verde. Ennyi.

Az első kettőnél nem volt ennyi jóslóm. Nagyon fáj. Sokszor a falat tudnám kaparni.

Sőt az elsőnél csak elfolyt a magzatvíz, előtte el voltam torzulva. Ő kisfiú és előbb jött.

Második kislány túlhordtam 4 nappal. Fájdogált de nem ennyire.

Most a harmadik jön, fiú.

Ma NST-n az alsó görbénél voltak kiugrások. 40-50-ig ment fel. Egyszer 60-ig. 20 perc alatt.

2016. nov. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!