Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 33 hetesen 1800 gram és 33 cm...

33 hetesen 1800 gram és 33 cm er a babam a vedönö szerint eleg kicsi viszont én mar eddig 14 kilot hiztam pedig tulsulyos vagyok ez normalis?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az egy becslés,lehet nagyobb is,kisebb is...az,hogy te 14 kilót híztál,te tudhatod csak miért van...nem figyeltél a súlyodra,vizesedsz,stbstbstb???

de ha alapból túlsúlyos vagy,sztem keress fel egy dietetikust,mert ez a 14 kiló szerintem baromi sok.

2016. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egész terhességem alatt híztam 16kg-ot az elsővel, másodikkal 11-et és 49 meg 51kg-ról indultam. Túlsúlyosan főleg nem normális! Az meg hülyeség hogy kicsi a baba.. átlagos és különben is, ez csak egy nagyjából érték, ami nagyon is eltérhet a valóságtól!
2016. szept. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1800 gramm 33 hetesen nem vészes még ezután kezd el hizni. A te súlyod sem olyan nagyon sok amit felszedtél. Az hogy túlsúlyos vagy lehet genetikai is meg hogy sok a szénhidrát. De ha ducibb is vagy még ha ezután viz is jön rád nagyon sok leszel. Én az 1 terhességnél 20 kg hiztam. Kaptam is az ivet minde kitől kövér vagyok. Megszültem és mikor már nem szopott elkezdtem fogyózni. Le is ment szépen 14 kg aztán terhes lettem. A fiúval is még mindig daginak számitottam pedig 13 kg szedtem fel ami le is ment elég hamar. Most küzdök a kilókkal. Nem egyszerű lefogynom. Én nem fogytam szoptatás alatt. Próbálok vissza venni a kajából egészségesebbes élni mozogni de én teljesen nagymamám vagyok akire csak úgy tapadnak a kilók.

Voltam én nagyon sovány is. Ha zavar majd kezdj el mozogni. A baba meg nem kicsi szerintem. Mi most szereztünk be egy szobabiciklit mert 2 kicsi mellett nehéz lenne elmennem bárhová mozogni igy ez kivitelezhető

2016. szept. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukros?
2016. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
A baba nem kicsi, ez amúgyis csak becslés. A 14 kg hízás viszont rengeteg ennyi idősen, hisz még ezutan jönnek igazán a kilók. Az összesen elfogadott hízás maximum 12 kg, Ne felejtsd el, hogy a végén jönnek igazán a kilók tehát lehet ezt még simán megduplázod ez rengeteg, miért hizlaltad fel igy magad?
2016. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az anya méretei és kilói így nem függnek össze a baba várható méreteivel, súlyával. Egy magas, nagydarab nőnek is lehet pici újszülöttje és egy vékony, alacsony nőnek is lehet dundi és hosszú babája (hacsak nem extrémen éhezik).
2016. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy picit kicsinek tűnik nekem ,bár nem ismerem az átlagot.. De nekem tavaly 34 hetesen a kislányom 2660g és 50cm volt. Nem becslés ez a tényleges mérete, akkor született meg.

Nincs cukrod? Akkor van ilyen, hogy kevésbé nő a baba. Ami persze igazából nem baj, csak odafigyelést igényel.

2016. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4#

Én sem voltam cukros, sőt az éhgyomri cukrom 4 volt a tetheléses 5,5 sosem volt fehérje a vizeletemben mégis sajnos 89kg-val kezdtem a terhességet. Ha a kérdező cukros lenne már 28 hetesen kiderült volna a terheléses vizsgálaton. Vizelete meg mindig néznek.

2016. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hat nem direkt lettem ilyen kövér gondolhatjátok igazából semmivel sem ettem többet mint teherbe esem élőt sőt ugyanúgy étkezem semmin sem változtattam ...a aj tényleg a szénhidrát lehet mert 70 % ban azt eszem kenyér zsömle de nem állok úgy anyagilag hogy az elvárt étkezés szerint találkozzak
2016. szept. 20. 15:36
 10/11 A kérdező kommentje:
szinte csak vizet iszom semmi mást abból meg van a három liter simán , egyébként nem vagyok cukros egyedül vashiányom van a jelenlegi sulyom pedig 88 kilo 166cmerhez
2016. szept. 20. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!