Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki kakilt már be szülésnél...

Valaki kakilt már be szülésnél és mesélne róla?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a többség.

Észre sem vettem, csak onnan tudtam hogy jöttek takarítani.

Nekem az orvos pl külön mondta hogy ha úgy érzem nyomni kell nyomjak, nem számít mi jön, a baba úgyis ki fogja tolni maga előtt a cuccot

2016. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Erről mit lehet mesélni...? Gyün, aminek gyünnie kell, nem először fognak ilyet látni. Épp eléggé "szép" látvány az óriásira tágult hüvely, a tátongó végbél, a repedő gát, egy kis pisi, egy kis kaki már nem ront a helyzeten.
2016. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Semmi különös,előre szóltak,hogy mindennapos,ne aggódjak miatta,ha jönne. Nyomhattam állva egy ideig,akkor láttam magam alatt,hogy jött az is. Akkor egyáltalán nem érdekelt senkit. Nem szégyen,gyakori :)
2016. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nincs mit mesélni. A szülések nagy részénél van. Ennyi. Akinek ez mindennapi munkája 10-20-30 éve, nem is pislant egy ilyen miatt. A gond nem az ilyen természetes dolgoknál kezdődik.
2016. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én előzetesen paráztam ezen, azt gondoltam, rettenetesen ciki lesz, ha megtörténik. Kaptam beöntést, ennek ellenére jött egy kis mennyiség kitolásnál. Nem volt különösebben kellemetlen, azt is tudtam, hogy nem tehetek róla, de azért elnézést kértem. A szülésznők mosolyogva mondták, hogy ne vicceljek, ez gyakori és természetes, ne törődjek vele, pillanatok alatt el is takarították. Ahogy a 2. is írta, sok guszta dolog van szülésnél, de edzett a személyzet. Nekem pl. a magzatvizem is a szülőágyon folyt el (burokrepesztés), ott bőven kellett takarítani.
2016. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Pedig van mit mesélni erről,mert sajnos még mindig gyakran tabutémának számít. Aggódnak miatta a kismamák,és nem tudják,hogy természetes,mindennapos dologról van szó.
2016. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem például az orvosom mondta hogy nem kell beöntés.Az elsőnél nem jött semmi.Másodiknál jött.De őszintén szólva akkor ez érdekelt legkevésbé.Gondolom a doki is látott már ilyet.Gyorsan eltakarították és kész.
2016. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Abban a kórházban ahol én szültem, minden szülés előtt csinálnak beöntést. Az én esetemben erre nem volt idő. Indított szülésem volt, még vígan ebédeltem,mivel azt mondták első gyereknél hosszú folyamat lesz a vajúdás. Ennek ellenére az én fiam gyorsvonatként jött világra. Szóltam az orvosnak,hogy jön az inger,azt mondta ne aggódjak. A következő pillanatban már takarítottak körülöttem. Előtte én is féltem,hogy jajj mi lesz,ha odacsinálok az orvos elé,de abban a helyzetben egyáltalán nem érdekelt. Szerintem ez rengetegszer előfordul.
2016. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
szülni úrinő módjára nem nagyon lehet... majd beletörődsz a gondolatban. bizony, kijön, ami ott van, ha ott van.
2016. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fel sem tűnt, hogy kakiltam, a férjem mesélte utána. És azt is, hogy olyan rutinszerűen egy mozdulattal eltakarították, hogy látszódott, nem ez volt az első eset. És nem is a második...
2016. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!