Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mit ettetek?

Császármetszés után mit ettetek?

Figyelt kérdés
Ahol én fogok szülni, ott egy napig cukros tea + háztartási keksz a "menü". Az első szülésemnél pusztulatos gyomorgörcsöket, savat okozott, így érdeklődnék, hátha más kórházban valami kíméletesebb megoldás is van. Várom az ötleteket, mert akkor tennék a kórházi csomagba olyan élelmiszert.

2016. nov. 17. 03:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mar az orzoben adtak 1-2 darab kekszet, es teat, majd 6 ora mulva miutan lekerultem a gyerekagyra azt ettem ittam amit akarok. Mar megbesztem annyira ehes voltam. Nekem hoztak be peksutit es gyumolcsleveket, vizet.
2016. nov. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*megvesztem


Teged altattak? Lehet azert volt 1 napig tea meg keksz. Ha sima spinalis erzestelenites 6 ora utan ehetsz barmit nem lesz gond.

2016. nov. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nalunk is 6 ora utan mar meglehet enni a husleves levét, meg valami krumplipure szeru cuccot. aztan hogy pehet e vagy nem azt nem tudom, de mutet utan 10 oraval ettem egy zacsi gyori kekszet masnaptol megindent akit kivantam...
2016. nov. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reggel császároztak és azt hiszem este kaptam valami kifli szerűt. Vízet ihattam meg szőlőcukrot talán egy kis kekszet.
2016. nov. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem eda -val érzéstelenítettek, 12 óra volt a fekvés. Annak ellenére, hogy hajnalban császároztak, csak másnap délben hozták a húsleves + krumplipürét, pedig addigra már "produkáltam". Az első este lett rosszul a gyomrom, akkor hiába kértem gyógyszert nem adtak. Akkor "csak" öklendeztem, másnap a keserű sótol hánytam is. Így injekciót adtak. Most próbálok előre készülni, hogy jobb legyen. Pl viszek laevolac szirupot is, hogy ezek ne kelljenek. Még kb. egy hetem van, hogy eldöntsem ismét műtét legyen -e, de a kicsi korkülönbség, a baba mérete, stb. annak kedvez. Az orvos is, a férjem is ezt támogatná. Az én szívem a sima megpróbálása felé húz, de lehet, hogy nekik van igazuk.
2016. nov. 17. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi a korkülönbség? Nálunk 2 év 5 hónap, a második simán született. Első császárnál altattak, 4 óra múlva már a szobában voltam és bármit ehettem. Egyébként 2 óra múlva jöttek az őrzöbe, segítettek felállni és mosakodni.
2016. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott pépes kajákat adtak, de egészen addig, amíg nem szóltál, hogy produkáltál a wc-n. Utána mehetett a darabos. Amúgy nem volt különbség sima vagy császáros szülés között, ugyanez vonatkozott rájuk is.
2016. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 2-3 napig joghurtot ehettem csak, meg vizet ihattam. Ez 6 éve volt Szent Imre.Már alig vártam hogy valami szilárd kaját ehessek.
2016. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! 1,5 év lesz.

Kedves 8-as! A joghurt sem lehetett kellemes.

2016. nov. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!