Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárra készüljek? Többi lent

Császárra készüljek? Többi lent

Figyelt kérdés

39-dik hétben vagyok, a baba feje a medencében van de az orvosom szerint kimozdítható. Vagyis nincs beilleszkedve rendesen...ami nem jó...

Elvileg még van 9 napom a kiírt időpontig. 1 hét múlva kell visszamennem,ha nem változik a helyzet,akkor a kiírt napon megcsászároz.

Mennyi az esély rá,hogy beilleszkedik rendesen ezalatt az 1 hét alatt? Ha eddig nem tudott nem véletlenül nem tud, nem? Vszínű téraránytalanság áll fennt. Pedig nem vagyok "kis" darab, 180 cm és széles a csípőm.



2016. nov. 15. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Széles csípő nem jelent biztos, gyors szülést, ez hülyeség. Én is 180 cm vagyok és széles is, de császárom volt. A szomszéd kb 50kg, kifejezetten vékony, 4,3kgos babát sikerült megszülnie.

Lehet hogy beilleszkedik lehet hogy nem. Vagy vagy, senki nem tud erre választ adni. Csak pozitívan, további jó várakozást :) valahogy kibújik az a lényeg :D

2016. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ennyit arról hogy széles a csípőd könnyen szülsz.....szinte éreztem hogy nem törvényszerű.

Neked miert kellett császár?

2016. nov. 15. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem keskeny a csípőm mégse volt gond pedig nagy babát szültem. A belső kerülete számít azt meg nem láthatjuk, kívülről tippelni se lehet, csak az orvos UH alapján. Szerintem ha most ezt látja, akkor így marad.
2016. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt is kimozdítható volt.Mégis természetesen szültem.Amikor kellett akkor beilleszkedett rendesen.


Az első meg be volt illeszkedve,ki is tágultam,mégse tudtam megszülni...

Nem engedném magam megcsászározni a nincs komoly indok.Szerintem a doki le akar rendezni mielőtt szabira megy.

2016. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem megy szabira  Csak mint lehetőség merült fel, mert a mérésnél id mondta hogy "nagy" a buksija. Meglátjuk....kedden kontroll
2016. nov. 16. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tágultam. 16.héttől "méhszáj érték" 3100 volt. 30.héttől 2100... Hiába volt végig nyitott a méhszáj, mégsem tágultam
2016. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!