Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán dr. Seres Andrea...

Nyíregyházán dr. Seres Andrea a választott orvosom. Én bízom benne. Mennyi nála egy szülés? Milyen a tapasztalat vele kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én csak rosszat hallottam róla. Tapasztalatlan, eleinte nagyon kedves, de aztán kimutatja milyen is valójában. Én is jártam nála egy alkalommal, de aztán egy ismerősöm, aki szülésznő a kórházban ajánlotta, hogy addig váltsak míg lehet. 2 barátnőm is terhesen váltott orvost, és nagyon nem bánták meg.
2008. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Üdvözlöm az oldalra látogatókat!Tegnap volt egy műtéti beavatkozásom dr.Seres Andreánál.Azt kell,hogy mondjam minden nőnek,ilyen orvost kívánok.Hihetetlen biztonságban éreztem magam nála.Aztgondolom említést érdemlő a szakmai tudása mellett a kedvessége,nagyon megnyugtató hatással volt rám.Nem túlzás elmondani,büszke voltam rá,hogy Ő az orvosom.További sok sikert kívánok neki praxisában,magánéletében egyaránt.Üdvözlettel:Csilla22
2008. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. hozzászóló megnyugtató válaszát. Nekem is hasonló a véleményem. Egy nagyon bizalmat sugárzó doktornőt ismertem meg, akinek szakmai hozzáértése is kiváló.
2008. nov. 29. 11:18
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is ő az orvosom :) de nem tudom én azért félek egy kicsit tőle. most voltam nála először és elküldött hpv tesztre mikor eddig csak a barátommal voltam együtt, ő se volt más lánnyal rajtam kívül, és óvszert is használtunk, úh nagyon megijesztett :S:S még várom az eredményt de nagyon félek h mi lesz...
2009. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
70%

Üdv! Én is szeretnék a doktornő védelmére kelni, ugyanis nála született a kislányom. Mindig a rendelkezésemre állt, bármit meg lehetett vele beszélni, nyugodtan és örömmel mentem minden terhegondozásra (egyébként a legolcsóbb dokik közé tartozik, de nem ezért választottam).

Császárral született baba, a műtét alatt végig nyugodt voltam és biztonságban éreztem magam, hiszen látszott, hogy tudja mit csinál, műtét után napi szinten követte a lábadozásomat.

Minden további gyermekemet a doktornőnél szeretném szülni, és mindenkinek csak ajánlani tudom, aki nem akar nagyüzemi módra szülni.

2009. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
51%

Én is nagyon ajánlom Dr. Seres Andreát. Kiváló orvos,lelkiismeretes,kedves,aranyos,nekem ott van a topon. Nagyon szeretem,megvagyok vele elégedve,végig törödöt velem és a babámmal. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

És a legjobbakat kívánom neki az életében én is,és munkájában további sikereket!

Kata

2009. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
51%
Bár az előző hozzászólás viszonylag réginek mondható, azért írnék 2011-es tapasztalatot. Seres Andreánál szültem a kislányomat, és a többi gyerekemet is nála fogom. Viszonylag könnyű szülésnek mondható az enyém, eléggé hamar meglett a baba, és ez a doktornőnek köszönhető. Nagyon profi. Tudja hogyan lehet meggyorsítani egy szülést. Azt csináltam amit mondott, és mondom a körülményekhez képest hamar meglett a baba. Ja, és nem csak a gátat vágta el, hanem végig kivette a szülésből a részét. Miután megszületett a baba, rengetegszer meglátogatott, és a babám felől is informálódott a gyerekorvosnál. Mindenkinek csak ajánlani tudom, de tényleg.
2011. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló és kérdező!

Én is a doktornőnél akarok szülni, remélem jol választottam. Eddig én is nagyon meg vagyok vele elégedve, remélem így is marad.

2011. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
53%

Több mint 2 éve járok Dr Seres Andrea doktornőhöz. A mai nap folyamán rátelefonáltam a munkahelyemről, hogy időpontot kérjek a hugom számára. A telefonbeszélgetés menete:

Jó napot kívánok! XY vagyok és azért keresem doktornőt, hogy tudna elmenni a hugom hozzád? Véletlenül letegeztem.( Tudom nyelvtanilag helytelen ez a kérdés, de a munkahelyemről nem nagyon tudok telefonálni, gyorsan elakartam intézni és bele kavarodtam) Erre ő, hogy mit képzelek én magamról, mikor mondta ő nekem, hogy tegezhetem, tudtommal magázódunk. Erre én elnézést kértem. Nem hiszem, hogy tiszteletlen lettem volna, sőt soha az életben nem bántottam meg senkit. Felnőtt-férjnél lévő nő vagyok, mindennapi gondokkal.

De ez annyira rosszul esett, így ezért döntöttem, hogy megosztom a külvilággal. Én is tisztelettel fordulok a főnökömhoz, mert tőle kapom a fizetésemet, szerintem a doktornőnek is ugyanígy kellene viselkednie, mert ő a páciensekből él. Mondhatja bárki, hogy rossz napja volt, de egy dolgozó egy munkahelyen sose mondhatja azt, hogy rossz napja van és most úgy beszélek a főnökkel ahogy akarok.


Remélem a többieknek nagyobb sikere lesz nála.


Ennek hatására úgy döntöttem, hogy orvost váltok,amíg még nem vállalok babát.

2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyet már én is hallottam, hogy valaki véletlenül mint te is , letegezte és írtóra dühös lett.

Én is nála szültem de a másodikat már nem nála fogom az tuti!

2012. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!