Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39-40 hetes kismamák, hogy...

39-40 hetes kismamák, hogy birjátok idegekkel a várakozást?

Figyelt kérdés
6napom van hàtra kiirt időig, de lassan tiszta idev vagyok hogy végre induljunk màr a korhàzba. Csak a szülésen jàr az agyam. Vn màr egy 4évesem. Öt tulhordtam be kellett feküdnöm. Nem emlékszek rà hogy akkor ennyire rà lettem volna pörögve. Napok òta semmi dolgom, nincs ami lefoglaljon. Csillog màr az egész lakàs :) sok a joslò de mindig elmúlnak :(

2016. nov. 29. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 4 nap van kiìrt csaszaromig, es ugy vagyok vele h annyi honap/ het után nehogymar utolso hèten kattanjak be.:)
2016. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

37+3 vagyok mar most kivagyok.

Az elsőt 37+3-ra szültem.

Kitartást!

2016. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se vagyok még 39 hetes, csak 38+3 hkm, de mi teljesen jól vagyunk. Nekem nem igazán vannak jóslóim, illetve nem tudom, hogy mi is az valójában :) Ma voltunk NST-n ahol szép kis puklikat rajzolt a kisfiam, de ezekből én csak annyit éreztem, hogy mocorog és jól van :)

Nálunk is mindig pakolászok, kétszer kitakarítottam a hétvégén és múlt héten, szóval most pihi van, de azért várom már, csak én még nagyon tartok a szüléstől. Remélem olyan egyszerű lesz, mint maga a várandósságom :)


Kitartást!

2016. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!