Lehet trombozis?

Figyelt kérdés

Nemreg vettem eszre,hogy faj a bal kezemen a csuklomnal ahol a branul volt es kicsit lejjebb is,lehet hogy beutottem,de nem latok rajta foltot.

Kaptam bent a korhazba 4napig alvadasgatlot ra es mehosszehuzot,kaptam receptet hogy valtsam ki az injekciot,de elfelejtettem kivaltani azota 2nap telt el,ha ma kivaltom meg es beadom az keso?

Lehet hogy mar trombozisom van?



2016. nov. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elárulom, hogy a trombózis kórházi kezelése is vérhigitoval indul, az segít abban, hogy azon túl hogy megmutatod orvosnak, mit csinálj?
2016. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A trombózistól megdagad az érintett végtag és egyébként is a lábban jóval gyakoribb. Nekem volt császár után... Ha nem javul, mutasd meg orvosnak, de így látatlanban szerintem csak érzékeny maradt. Viszont váltsd ki az injekciót.
2016. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a múltkor is írtál, és akkor kaptál rá választ, most meg parázol, hogy mi van? itt mi nem vagyunk orvosok! nem viccből írta ki neked a doki a vérhígítót!!
2016. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem éppen 3 hete műtötték a jobb térdem, ezért én is olyan vérhígító injekciókat szedtem, kb 10-12 őt kaptam, de nekem a lábamnál volt a probléma, szóval nemvalószínű hogy kapsz. Azt javaslom , ha a doki azt mondta pl 1 hétig bökd , és te 2 napig bökted, és elfelejtetted 2 napig akkor a maradék napogban bökjed be amíg le nem telik az az idő, és ha már letelt az az idő akkor meg már úgysem kell.
2016. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!