Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki kapott injekciot...

Mindenki kapott injekciot csaszar utan?

Figyelt kérdés

Multheten szultem es ameddig bent voltam korhazban addig kaptam mehosszehuzot is es trombozis ellen is injekciot.

De hazaengedesnel nem kaptam hogy adjam be magamnak ilyenkor mivan?

Mas kapott en nem,azt mondtak ok nem adnak mert megelozik vele a nagyobb bajt,de ha esetleg trombozisom lesz?


Ti kaptatok?



2016. nov. 30. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is csak a kórházban kaptam, itthon már nem kellett.
2016. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Csak a kórházban kaptam, itthon csappeket kellett szednem.
2016. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Elsőnél semmit nem kaptam, másodiknál meg 10 napig szúrtak a kórházban, ha hazamehettünk volna előbb, magamnak kellett volna folytatnom otthon a szurikat.
2016. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom, h kor függő.
2016. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én csak a kórházban kaptam. elsőnél 4 napig másodiknál 10.
2016. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
En kaptam amikor hazamentem, tiz napig kellett minden nap szurnom. Annyit mondtak hogy a biztonsag kedveert, pedig semmi bajom nem volt. Tavaly, SOTE II. Szerintem korhaz fuggo lehet.
2016. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Kòrhàzban kaptam!
2016. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Sima szülés után is kaptam, meg itthonra is.
2016. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Simán szültem mindkettőt.

Elsőnél fraxiparine utána is két hétig.

Másodiknál méh összehuzot kaptam,de nem értem miért,azt mondták mindenki kapott régen is. Hát eskü ,hogy semmit nem kaptam 4éve... Fraxi kellett volna,de senki doki nem volt aznap vizitelni mikor mehettem haza,így nem szurtam magam.

Elsönél 37héttől kellett,most másik doki azt mondta nem kell. Két külön érsebész. Magán érseb szerint kellett volna,visszér miatt mindenképp.

2016. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez erdekes.

Igaz nem volt semmi baj a csaszarnal es utana sem,azt mondta a dokim hogy mivel jarkalok es nem fekszem egesz nap,ezert nem kell,de hallottam hogy sokan kaptak utana,hogy 10napig adjak be maguknak otthon.

Dokitol tegnap kaptam receptet,hogy valtsam ki,mert most lebetegettem es fekudnom kell.

Szerintetek?

2016. nov. 30. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!