Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan trombozis?

Csaszarmetszes utan trombozis?

Figyelt kérdés

Multheten hetfon csaszaroztak,azota kaptam ez ellen szurit,a masodik naptol jarkalok,alig fekszem vagy ulok.

Bent minden nap megkaptam,amikor jottem volna haza,kaptam receptet,de azt mondta a noverke hogy nem is kellene felirnia mivel nagyon nemhiszi hogy nekem lenne,mivel folyamatosan jarkalok,de protokol es kaptam.

Azota nem szedtem,szerintetek baj lesz belole?

Elkezdjem meg gyorsan?

Hogyan fogom eszre venni?

Hol fog megjelenni?

Kez,lab?



2016. nov. 29. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? Legrosszabb esetben összeesel és meghalsz. Én húztam a számat, mikor jöttek szúrni, de elmondták, hogy mi történhet. Ne a nővérkének higgy, hanem az orvosodnak.
2016. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A nővèrke az nővèrke. Nem hiàba protokol a protokol.. remèlem èrted. Hivd fel a dokid es majd elmondja mit tegyel. Sztem butasag h elhagytad.:( de ne legyen igazam.:)
2016. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az agyadban, vagy a tüdődben áll meg a vérrög, akkor egy perc alatt annyi, ahogy az első írja, majd észreveszi az, aki rád talál, te már nem... A járkálás ettől nem óv meg. Nem vagy normális, ne is haragudj! Hatalmas felelőtlenség!
2016. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi császármetszés után hazafelé kaptunk egy brossúrát a trombózisveszélyről, plusz alá is kellett írni, hogy vállaljuk az otthoni öninjekciózást. Meg nem fordult a fejemben, hogy nem csinálom! Korábban volt egy laparoszkópos nőgyógyászati hasi műtétem kettő kétcentis metszéssel, utáni is kellett a Clexane, pedig az a császárhoz képest egy körömvágás kb.


Mindenképpen beszélj orvossal, hogy mit tegyél!

2016. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a kórházban kaptam én is injekcióban. Megkérdezte a doki, hogy volt-e bárkinek nálunk trombózisa vagy hajlama. Mivel nem, nem is írta fel.
2016. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én inkább adnám magamnak! őszintén én pozi teszttől minden nap szúrom magam 9 hónapig, meg szülés után 6 hétig. meg sem fordult a fejembe ne adjam be.
2016. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem lesz baj, de ha a doki felírta kellett volna szedned, vagy szúrnod, gyakorlatilag már mindenkinek adják bármi baja van, ami fekvéssel jár, de ez nem jelenti azt, hogy tuti trombózisod lesz, ha nem használod. Hívd fel a dokit, mondd el, hogy nem szedted és kérdezd meg, hogy mit javasol,mit tegyél.
2016. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
minden csaszar utan kapni ezt amugy? Lehet kerni h orvos adja be?
2016. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ezt orvos biztos nem fogja beadni, vagy nővérke, vagy otthon magadnak beinjekciózod.
2016. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak a kórházban kaptam a császár után 3 napig. Otthonra már nem írták fel. Úgy látszik, mindenhol más a "protokoll".
2016. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!