Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek 35-36 hétre született...

Akinek 35-36 hétre született a babája volt valami próbléma? 35+3 hetes kismama vagyok, ma kaptam tüdőérlelő injekciót és még holnap is fogok aztán pénteken kiderül lesz e császár?

Figyelt kérdés
Elég problémás a terhességem már az első hetek óta,az orvosom szeretné,hogy legalább a 38 hetet betöltsem persze én is,de már nagyon szenvedek! (Terhességi diabetes,kérdőjeles epepangás,eszméletlen viszketés,terhességi vizenyő már átment ödémába stb.. stb..) Jelenleg szteroidos krémeket használok a hasamra,hogy egyáltalán aslónemüt tudjak viselni plusz napi 3× inzulinozok! Szarrul érzem magam de már csak kín a terhesség viszont aggodom mivan ha valami komolikáció lép fel amiért előbb megszakad a terhesség? Bár már abban se vagyok biztos hogy jobb bent neki mint kint! Össze vagyok zavarodva de még az orvosom is látom hogy a legjobbat akarja nekünk!?

2016. nov. 30. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jajj de szuper! Gratulálok hozza! Sok boldogságot és egészséget nektek!!!!

Mihamarabbi hazaerkezest😉Üdv

A 38hkm

2016. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!! Sok boldogsagot es jo egeszseget nektek! Milyen sullyal szuletett?
2016. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm és viszont nektek is! 2740 gramm 48 cm.
2016. dec. 5. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!