Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár vagy a rendes szülés...

Császár vagy a rendes szülés a valószínűbb? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok első babámat várom és volt már korábban mélyvénás trombózisom és tüdőembóliám emiatt szeptember óta napi kétszer kell adnom magamnak a Clexane vérhigítót (0,8ast) és állítólag a vérhigító miatt a császár a valószínűbb...

2016. nov. 19. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Orvosa vàlogatja. Baràtnőm orvosa megpróbàlta volna a természetes szülést ìgy is, de aztàn túl nagy lett a baba feje és tényleges térarànytalansàg miatt lett csàszàr, de a doki még vajúdni is hagyta, hogy természetesebb legyen.


Elsőre én inkàbb a természetes szülést mondanàm,mint a csàszàrt, de nem vagyok orvos. Ezt csak a dokid tudja megmondani.

2016. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ :)
2016. nov. 19. 23:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt?

Clexane mellett természetesen szültem, ahogy az egyik barátnőm is. Fel se merült a császár gondolata.

2016. nov. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem olvastam, hanem ismerőseim mondták hogy császárra számítsak de én is a természetes szülésre gondoltam inkább

Köszönöm a választ 😌

2016. nov. 20. 07:14
 5/14 anonim ***** válasza:

A mutet meg jobban megnoveli az embolia es trombozis kockazatat ez kivul csaszr utani fekves ugyancsak embolia es trombozis kockazat 10x mint a sima szules utan

Fontos igyal boven vizet es mozogj sokat.

Ha surgossegi csaszar lesz akkor spinalt nem kaphatsz ha nem telt el 8 ora az utolso fraxy beadasa utan.

2016. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél szúrtam magam, hematológus mondta, hogy a császár rizikósabb, ahogy az előttem hozzászóló is írta. Nekem 12 órát mondtak a vérhigító és az érzéstelenítő között, de van amelyik anesztes 24 óráig nem vállalja. Első császár lett, arctartás miatt, altattak mert nem telt el a 12 óra. Második természetes szülès volt.
2016. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz! Nem indikáció a császárra a vérhígító.

36hkm

2016. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat :) hát remélem nem császár lesz főleg hogy ha lehet el se altathatnak 😰
2016. nov. 20. 15:04
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Azt írtam, hogy altattak, az érzéstelenítést nem lehetett. De nem volt nagy élmény, nem is láthattam a kicsit, csak 8 óra múlva. Apa megfogta kb fél percre, mert amikor kivették nagyon nehezen tudták felébreszteni, az altatóból ő is kapott. Nekem a termèszetes szülés jobb volt.
2016. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja értem már. Hát ez nem hangzik jól 😰 nem is bírnám ki ha nem láthatnám a babámat utána csak 8 óraúlva 🙎 remélem természetesen szülök

Azzal meg csak annyi a bajom hogy a gátmetszés, varrás és a méh kitisztitás nagyon félelmetesen hangzik

Dehát gondolom mindenki így van ezzel először és ha màs is kibírta én is kifogom :) ezzel nyugtatom magam 😀

2016. nov. 20. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!