Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 héttel mit lehet vállalni...

3 héttel mit lehet vállalni szülés után? Lagzi?

Figyelt kérdés
Eljegyeztek, lefoglaltuk párommal a lagzi időpontját, majd terhess lettem. 3 héttel szülnék korábban a lagzink előtt. Lemondjuk vagy megtartsuk?

2016. dec. 11. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lemondanám,kitolnám az időpontot. Egyszersem biztos,hogy 3 héttel előbb szültél,lehet hogy túlhordod.
2016. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
kizárt!
2016. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is eltolnám a lagzit....

Nem is tudnál önfeledten szórakozni.

Aztán ha esetleg később szülsz már nem is 3 hét.

Na meg ha valami miatt császár lesz, azzal a sebbel táncolni sem tudsz úgy!

2016. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se legyen lagzi akkor! Szülés után 2 héttel még szédelegtem az utcán, mikor lementem vásárolni.
2016. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Császároztak, amiből hamar felépültem, a gyerekem is hagyott pihenni, szóval összességében jól éreztem magam, de 3 héttel szülés után nem tartottam volna lagzit több okból sem.
2016. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekágy alatt nem lehet lakodalmazni, a babával kell lenni 0-24-ben, nem tudhatod milyen állapotban leszel, lehet, hogy még erős gyemekágyi vérzésed lesz, vagy friss császáros heged (nekem is sima szülés végződött császárral). Szerintem toljátok el egy fél évvel, addigra kb. összeszokik az új család.
2016. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3 héttel szülés után még mindig épp hogy mozogni tudtam a varrataimmal. Véreztem, folyt a tej, igény szerint szoptattam rengetegszer naponta. Örültem hogy itthon vagyok nem vágytam sehová. Én nem vállalnám ne igy, meg a pici miatt sem, melletted a helye ilyenkor, testközelben, még nagyon pici 2-3 hetesen. Ja és egy hetet ráhúztam úgy kellett meginditani a szülést erre is lehet számitani.
2016. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
3 héttel szülés után max egy kettesben megtartott gyors polgári szertartás, de lagzi semmiképp!
2016. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A házasságkötésnek nincs akadálya, viszont ha arra gondolsz, hogy család, rokonok, barátok, zene, mulatás, stb., akkor azt felejtsd el. Halasszátok el pár hónappal későbbre.
2016. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

😂😂 ez jó!

Mindenképpen mondjátok le!

Annnnnyi minden történhet hogy szinte elképzelhetetlen hogy a kiírt nap után 3 héttel lagzizz!!

2016. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!