Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Problémás első szülés után...

Problémás első szülés után mertetek vállalni még egy babát?

Figyelt kérdés

Nem voltam életveszélyben, de fertőzést kaptam terhesen,azt ugyan elkezdték kezelni,de 3 napra rá megindult a szülés 37 hetesen. Nem tudni mitől a vajúdás alatt belázasodtam,a baba is,a fertőzést is elkapta, nem is tudom hány infúziót kaptunk, én persze többet,de a végén még 2 egység vért is adtak nekem (alapvetően vérszegény vagyok).Összesen 10 napot voltunk a kórházban.Ja és nem császárral szültem.

De félek, hogy mindez megismétlődik,vagy valami rosszabb :(


2010. jan. 12. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Csak emiatt ne félj a második babától! Nincs két egyforma terhesség és szülés sem, lehet, hogy a következő egy tökéletesen problémamentes szülés lesz.

Nekem a szülés alatt és után voltak problémák, de gondolkodás nélkül vállaltam a másodikat, 37 hetes vagyok, és nem gondolok arra, hogy bajok lesznek.

2010. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy volta, vért+ infúziót kaptam, ráadásul nem vált le a méhlepény. A babám kiszáradt és besárgult...

De a következő biztosan egyszerűbb lesz mint ez! Ez engem nem tart vissza.

Ha mégis ilyen brutális lesz, akkor is túl vagyunk az egészen pár hét alatt. Utána már csak a jó dolgok maradnak. :-)

2010. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj!Vállald be a második babát,ne magyarázz be magadnak semmit!POZITÍV GONDOLKODÁS!!!!!Minden rendben lesz!!
2010. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!