Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 héttel mit lehet vállalni...

3 héttel mit lehet vállalni szülés után? Lagzi?

Figyelt kérdés
Eljegyeztek, lefoglaltuk párommal a lagzi időpontját, majd terhess lettem. 3 héttel szülnék korábban a lagzink előtt. Lemondjuk vagy megtartsuk?

2016. dec. 11. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! Tuti halasztanám! Szülés után 3 héttel én még ülni se tudtam kulturáltan, nemhogy lagzizni. Nem beszélve arról hogy egy 3 hetes babának nem erre van szüksége.
2016. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátok előrébb, félidős terhesen még bőven beleférhet egy jó kis lagzi.
2016. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem vàllanàm.

Mi garantàlja hogy nem hordod túl a babàt. Akkor rögtön kevesebb időd lesz, mint 3 hét. Ha véletlenül csàszàroznak de akàr természetes szülés utàs sem tudhatod milyen àllapotban leszel. Vendégként sem egyszerű megoldani egy baba etetését nemhogy úgy hogy ti vagytok a középpontban. És mindezek mellett az egyéb teendők is ott lesznek a baba körül.

De említhetem a szülés utàni vérzést is.

2016. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb elotte, utana meg nekunk fel evvel is kihivas lett volna megoldani.
2016. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Szültem császárral is, simán is. 3 héttel később már nem fájt semmim. De egy lagzit azért nem bírtam volna, az még megterhelő, nem hiába mondják a 6 hetes gyerekágyi időszakot. Másrészt egy 3 hetes babánál azt sem tudtam hol áll a fejem, minden 5 perc alvás aranyat ért. Most a 2,5 hós mellett sem vállalnám. Neki sokkal megterhelőbb lenne. Ha szopizik, egy fodrászt, kozmetikust nem tudsz előtte beiktatni. Ha nem szopik, akkor sem tudod egész nap egyedül hagyni. Szerintem még fél év múlva is korán van, 1 évet biztosan várnék.
2016. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Úgy döntöttünk megpróbáljuk előbbre tenni a lefoglalt dolgokat. Így 6 hónapos lennék amikor lagzi lenne. Remélem át tudjuk szervezni. Még egyszer köszi! :)
2016. dec. 11. 16:47
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttetek mindenkinek jobb lesz igy :)
2016. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!