Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudok szülni természetes...

Tudok szülni természetes úton, ha nagyon keskeny a csípőm?

Figyelt kérdés
Ismerőseim világítottak rá, hogy nem biztos, hogy menni fog, biztosan császározni kell majd. De ezt a doki nem látja???
2008. okt. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem egészen így van,nekem is keskeny volt,és nekem se mondta az orvos hogy gond lenne,persze erről én is hallottam,hogy ijesztgetik az embereket, de nem számít.Az a lényeg hogy tudj tágulni rendesen,akkor kijön a baba.
2008. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt avedonod kellene megmondja,vagy nodokid.Nekem az elso vedonoi latogatas soran is egy V alaku valamivel mertek meg a csipom.Bar nekem jo szeles van a vedono szerint konnyen szulok majd.De ok tudjak mekkora a baba fejmerete..stb.Nagyon ritkan megtortenhet,bar en nem hallottam rola hogy ezert csaszar lett volna.
2008. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ott fog majd eldőlni. A dokid látni fogja, hogy képes vagy-e kinyomni a kicsit, vagy mégsem.
2008. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, a medence sokat tud tágulni a terhesség alatt. Nekem nagyon keskeny, szinte teljesen fiús medencém volt, szülészeti körzővel megmérték és az átlag női méreteknél is sokkal kisebb volt. Ezek ellenére a terhességeim során szépen szétcsúszott, mindkét kisfiam természetes úton jött a világra az első 3300 gr-al, a második 3750 gr-al.


Szép szülést kívánok neked és a medencéd miatt ne aggódj.

2008. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A védőnőmet tuti megkérdezem a legközelebbi alkalommal!
2008. okt. 7. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg sokan hiszik, hogy a csípő szélességén múlik, pedig nem... Kívülről ugyanis csak a csípőlapát látszik, ami pl nekem nagyon széles, viszont a szülőcsatornánál az ülőcsontom nagyon zárt. Szóval nem a külső szélesség a lényeg. Csak esetleg nagyobb a valószínüsége , hogy egy szélesebb csípőnél a nem látható részek is szélesebbek.
2008. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan tudsz szülni nem befolyásoló tényező hogy kinek mekkora a csípője.
2008. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!