Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél kötelezően adnak...

Szülésnél kötelezően adnak beöntést?

Figyelt kérdés

Az uzsokiban fogok szülni, ott adnak beöntést?

Nem tdom melyik a jobbik rossz, a beöntés vagy....ha nem csak a babó jön ki nyomásnál....ciki.

Kicsit parázok ezen...is

23 hetes kismama


2008. okt. 7. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A beöntésnél semmi rossz nincs, jobb,ha kapsz, hidd el. 2 perc, és kész vagy.

Amúgy úgy tudom adnak, ha csak nem annyira hirtelen jönnek az események, hogy nincs idő rá.

2008. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden nem adnak beöntést, hanem kúpot kapnak a kismamák, ugyanaz a hatása!
2008. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem adtak beontest!(igaz en kulfoldon szultem itt nem szokas a beontes)
2008. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is kaptam beöntést, és én is paráztam tőle. Én még a tűt sem bírom elviselni, de végigcsináltam mindent. Sajnos a szülés vége császár lett. A beöntés kicsit kellemetlen de nem fáj. Kaptam epidurális érzéstelenítőt gerincbe, azt is túléltem... tymy
2008. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mentem a szülőszobára már tudták,hogy meconiumos a mvíz.Az egyik doki kérdezte,hogy adtak-e már beöntést és ekkor mondta neki a szülésznő,hogy nem ad,mert ilyenkor nem szoktak és ő nem vállalja a felelőséget,ha emiatt baj lesz.Végül is a fájástevékenység hiánya miatt császár lett.
2008. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam beöntést,és nem ért "baleset" sem.
2008. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én sem kaptam beöntést, pedig már nagyon felkészültem rá lelkiekben. Az igaz, hogy a dokim (mivel befektetett a szülés előtti napon) mondta, hogy ha lehet, akkor ne egyek semmit, hogy ne az legyen a szülés akadálya. Talán ezért nem kaptam. Meg igazából gyorsan is ment az egész (18.40-kor kerültem a szülőszobára és 21.05-re meglett a pici lányom). Ja, és nem volt nálam sem baleset.

Lehet, hogy te is megúszod.

Könnyű szülést!

Zita

2008. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Én a Bajcsyba szültem és nem adtak beöntést 4,5 hónapja, az első gyermekemet ugyan itt szültem 17 éve akkor adtak. Szerintem ez sok mindentől függ, leginkább aki segitkezik az orvos mellett szülésznő, az orvossal együtt döntik el h kell kapnod majd beöntést vagy sem. De ha kell kapnod ne félj tőle kicsit kellemetlen de nem fáj! Könnyü probléma mentes szülést kivánok neked! üdv.Kati

2008. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A Szt.István kórházban szültem 5 hónapja,és ott már nem adnak,még ha kérnél,akkor sem.
2008. okt. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha nagyon jó a szülésznő,akkor egy jó időben beadott beöntés felér a csodával!Én is idegenkedtem tőle,de a szülésznő azt mondta egy jó időben csinált beavatkozás gyorsítja a tágulást és felgyorsulnak az események.Lassan tágultam ellenőrzött majd azt mondta segít.Beadta és még a wc ültem mikor jöttek a tolofájások.Persze volt idő lefürdeni bőven,de pikk-pakk meglett utána!Én most is kérni fogom!Nekem sokat segített!Persze nem mellékes a viz hőfoka sem!
2008. okt. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!