Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 évesen milyen gyereket...

17 évesen milyen gyereket szülni? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Ha volt/van ismerősötök elmondanátok milyen ilyen fiatalon

2015. jún. 19. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Mire lennél kiváncsi? Ha gondolod írj privit, mert ilyen kérdéseknél jól nekem szoktak esni... :)
2015. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Maga a szülés ugyanolyan, mint idősebb korban. Minden eset más.

De ha 17 évesen vállal valaki gyereket, az felelőtlen. Nem tudja eltartani, nincs szakmája, később nem lesz munkahelye.

2015. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ugyanolyan mint 30 évesen. 13 hós, 17 éves anyuka
2015. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
anyukám szült ilyen fiatalon. nehéz volt neki,de soha nem bánta meg,mondjuk 20évesen neki nagyon begyulladtak a petevezetékei,nem lehetett neki több,szóval jól jött ki. de fél éves koromban el kellett mennie dolgozni,emiatt sok mindenről lemaradt pl. amikor elindultam. az érettségit abbahagyta,nem tudta elvégezni,így sosem voltak hú de jó munkahelyei. ha mentek valahová mamámmal,mindenhol azt hitték ő csak a nővérem. a szülés nehéz volt neki,pedig nem voltam nagy,de mondjuk vékony alkatú volt.
2015. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szeles virág válasza:
74%

Én 15 évesen szültem nekem elég nehéz volt mert 9 honaposan voltam a babával együtt 48 kilo szoval semmi 156 centivel a baba 38 hétbe született 2 napig vajudtam a szülésznö konkrétan nyomta le a kezével a babát hogx meg tudjam szülni rendes szülés volt 2180 grammal és 48 centivel született a fiam mostmár 16 é

ves vagyok a pici 5 honapos lesz 29.én :)

2016. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hàt 5ös...ezzel én nem dicsekednék. Kisebbségi vagy gondolom
2020. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!