Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek ilyen miatt...

Volt valakinek ilyen miatt császâja, vagy hallott ilyet?

Figyelt kérdés

Kiírtak császárra , mert kistermetem van, 149cm/48,5 kg

A magzat 3997ramm, 37hetes 2naposan.

38hetesen 6naposan csaszaroznak. Nem fèrne ki cìmszóval.

Úgy mond Nem zavar, a babám a lènyeg. De sosem hallottam ilyesmit.



2017. jan. 1. 18:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
18%

Ha leültetett volna a doki, akkor tudnàd, hogy miért akar csàszàrt...

Hadovàlsz itt arról, hogy nagy a baba meg te milyen kicsi vagy.


El kellene dönteni mi azigazsàg.

2017. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Leültett ès elmondta. Valoszinuleg nem pontosan ugy mondom el, mint o. Nem vagyok orvos es eü-ben sem dolgozom. Volt amit pl elsore meg sem èrtettem, de Azt megmagyarazta maskeppen.. javaslatot tett. Ha szeretnem megpróbálhatom normálisan. Ezert kerunk masodik velemenyt orvostol, akkor tisztábban látunk majd, hogy gyorsan leakarja tudni a doki vagy tenyleg rizikòs-e!
2017. jan. 1. 23:59
 23/37 A kérdező kommentje:
Csak lennel ekkora mint èn... sztem te nem hadoválnál össze-vissza. Behùznád fuled-farkad! Es ne ne kezdd a kamut. Biztos jon mindjart valami oriasi sztori a szulesedrol...
2017. jan. 2. 00:01
 24/37 anonim ***** válasza:
82%

annyira szeretem, mikor itt látatlanban megmondjátok a tutit, h az orvos csak a kényelme miatt akarja a császárt, pedig a kérdezőnek nincs is rá szüksége, miért nem próbálja meg, menni fog az.

Ti mégis, mit képzeltek????

Valószínűleg azért választotta azt a dokit, mert megbízik benne, tartja megfelelően jó szakembernek, és megkérdezte, hogy ez vajon mennyire gyakori. Erre jósnőt játszotok, szétszeditek szerencsétlent, mert nem tudja ugyan olyan pontosan átadni amit az orvos mondott. Attól, még hogy elmagyarázta neki és megértette, nem eü-s, hogy ugyan olyan pontossággal adja tovább. Másrészt meg közötök sincs hozzá, megkérdezte, kivel volt még ilyen, erre válaszoljatok, és ne okoskodni álljatok neki meg a kérdezőt szidni, mert nem ez volt a kérdés.


Lehet lepontozni (kérdező, tőled jól jönne a zöld, hogy ne zúzzanak nagyon le ;) )

2017. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
44%
ha olyan okos vagy, gondolhattad volna, hogy nem annak szól a válasz, aki a másodvéleményt javasolta, hanem akik kb. közölték, h hülye a dokid, 'kiféraz'...
2017. jan. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
74%
Előre nem lehet tudni h kiférne e vagy sem.Én 167cm vagyok,de a 4000grammos fiamat nem tudtam megszülni.De szó nem volt program császárról.A babának is jobb ha megvárják míg elindul magától
2017. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
24# ezt jol megmondtad, ment bizony zold. De latom masoktol is, nagyon helyes. Koszonom.a támogatast.:) pontosan azt irtad, amit gondolok!!!:)
2017. jan. 2. 10:45
 28/37 A kérdező kommentje:

25# sem En nem vagyok ostoba sem az orvosom

Ezt joggal kikerem magamnak. Es amint megnyitottad a kerdest lathatod a bovebb magyarazatot, mert a főkèrdèsem felreèrthetőre sikeredett...

A masik hogy felnott no letemre magamtol is eszembejutott masodvelemèny.

Most mi ez a nagy cècó? A legkozelebbi valaszolo mar azzal vadol majd h lusta vagyok szulni????? Ami sok az sok.... sztem ennyire nem illik elitelni a masikat ismeretlenul.

2017. jan. 2. 10:49
 29/37 anonim ***** válasza:
37%

Barátnőm kisebb, mint te, 145 cm, terhesség előtt sose volt 40-nél több, mégis szinte kipottyant belőle a 4 és 4,5 kg-os gyereke. Másodjára még a gátvédelem is sikerült pedig 90 feletti bdp-je volt a "picinek".


Ezzel szemben 158 centivel alig bírtam megszülni a 3300-as gyerekem, vákuummal rángatták ki.


Nem a magasságon, súlyon múlik.

2017. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Jolvan meglatom mit mond a masik orvos! De nem erdemes ket szulest es ket not osszehasonlitani. A ràk belolem mindent kiszivott ugy indult h gyereket sem vàlallhatod

4 evet vartunk nem a szulesen fogok ràgodni azutan h mennyi csoda megtortent velunk!!:) koszonok minden valaszt

Irjak ha voltam a dokinal?

2017. jan. 2. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!